Jump to content

PassLab FirstWatt F3


Impuls

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 282
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ja bih nesto predlozio. Odletujete taj jedan mundorf sa leve strane plocice za napajanje i stavite ga desno pa cete moci ukljuciti amp da sviri. Ako budete cekali mundorfe da stignu mogli bi se nacekati sa slusanjem ampa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel' može jedan primerak F3 i za mene...? Sanj'o sam da sam ga (zamalo) im'o...Kako ide onaj vic: Danas mi se, opet, sluša F3... I juče mi se sluš'o...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...

Ovaj željezni poklopac sa transformatora najbolje baci i stavi nešto od teflona ili sličnog nemagnetičnog (nemetalnog) materijala sa rupicama za hlađenje i da bude promjera samo tolikog koliko je potrebno da drži transformator. Biti će mu duplo lakši život i biti će ti jako zahvalan. Vjeruj mi, ja sam jednog nedavno sahranio baš zbog takvog poklopca.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj željezni poklopac sa transformatora najbolje baci i stavi nešto od teflona ili sličnog nemagnetičnog (nemetalnog) materijala sa rupicama za hlađenje i da bude promjera samo tolikog koliko je potrebno da drži transformator. Biti će mu duplo lakši život i biti će ti jako zahvalan. Vjeruj mi, ja sam jednog nedavno sahranio baš zbog takvog poklopca.

Ok,hvala na savetu :friends:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Звучна слика ће бити као да је укључен "Лауднес" !дискО_Сту

Imao sam masu običnih kablova ,međutim skrkao sam mnogo para u ovo ,pa je apsurdno da ne stavim i kablažu kvalitetnu.Uostalom ja obožavam loudnes
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...