Jump to content
Mikorist

Koju konekciju koristite i plaćate?

Koju konekciju koristite i plaćate?  

62 members have voted

1. 1. Koju konekciju koristite i plaćate?

• Dial Up Modem
      0
    • ISDN
    • ADSL
    • Kablovska TV
    • Optika
    • Wi Fi
    • Ne koristim svoju konekciju
      0

Recommended Posts

Postavljena slika

ADSL ( Flat 4096/384 ) kod EUneta-Yuneta, najsvežiji račun - 1.560din

a kako ja placam isto a imam samo 1,5mbps i isto imam flat adsl kod euneta?!

sad sam pogledo racun isto imam navodno 4096/384, al mi kad kursor stavim na ekrancice pokaze 1,4mbps?! sacu izmerim bas

izmerio neko me levati

Postavljena slika

prico sam sa nekom lepojkom preko fona i salje mi poklon novi bezicni modem hehe :D

Stvarno nisam znao... :wavecry:na tom sajtu uopste nisam video tako velika slova jasne adrese websajta na tim slicicama ... :whistle2:pitao sam kao se eksportuju te slicice iz njihove SWF aplikacije?nije nuzno, ali ja se ubih od kliktanja i nista... :wink2:a ne verujem da su print screenovi zbog zaobljenih ivica...

Stvarno nisam znao... :wavecry:na tom sajtu uopste nisam video tako velika slova jasne adrese websajta na tim slicicama ... :whistle2:pitao sam kao se eksportuju te slicice iz njihove SWF aplikacije?nije nuzno, ali ja se ubih od kliktanja i nista... :wink2:a ne verujem da su print screenovi zbog zaobljenih ivica...

"share this result" onda imas opciju "copy" i eto slicke :)post-103-0-78110300-1347472905_thumb.png

Ovo je VIP mobile kod moje devojke. Onaj od 1090 dinara ali je ovakav samo dok se ne skine 5GB materijala sa neta. Posle toga podseća na dial up :)

Postavljena slika

Kad dođem kući ima da vas razoračam svojim ADSL-om koji plaćam 1560 svakog meseca.

EDIT: Stein, jel smo rekli da nema fotošopingovanja ? :rofl:

Ovo je VIP mobile kod moje devojke. Onaj od 1090 dinara ali je ovakav samo dok se ne skine 5GB materijala sa neta. Posle toga podseća na dial up :)

Postavljena slika

Kad dođem kući ima da vas razoračam svojim ADSL-om koji plaćam 1560 svakog meseca.

EDIT: Stein, jel smo rekli da nema fotošopingovanja ? :rofl:

Ja u večernjim satima odem tamo negde(yify-torrents.com, kat.ph i sl), obeležim šta mi se sutra uveče gleda (film) i ostavim preko noći. Sutradan dođem kući s posla i film spreman :)

rutracker.org Ne može im ništa ni PIPA ni SOPA. Nego, vidi ovaj plač majke Božije:

Postavljena slika

To je kod mene kući.

Zvao sam KDS za kablovski nekoliko puta ali uvek dobijem isti odgovor. Nema tehničkih mogućnosti. I tako.

od pre izvesnog vremena...bbtf...sirokopojasni net, tri tf linije, jedna noseca, dve koje idu preko rutera + voipnaravno tu je i iptv sa mogucnoscu prikljucenja dva tunera tj dva tv-aza voip nisam uzeo aparat, koj ce mi, a brzina interneta ogranicena na 4mb/s jer mije sve za dz. pa ce mi naknadno davati na kasicicu