Jump to content

Horne teorija i praksa


grau.

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 223
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja se izvinjavam ali potpuno sam ispustio da pomenem chakiju kod koga sam slušao Sonido, i zbog koga sam se i odlučio da kupim ove drajvere.Još jednom hvala na lepom druženju i pomoći.

luka, `de bezis ti i sta se izvinjavas? :D k`o da ces tako lako da se svrzes s` voruma! pa tek si poceo sa igrom koja ne mere da prodje beez redovnih izvestaja sa bojnoga polja! jes cuo! :wild:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

super izgleda taj WGodlicno uradjen i materijal i boja postolje...ali nema 3 deo na zavrsetku (zaobljene ivice)samo 2 dela blago sakrivljeni deo kod grlakonicni deo. Po originalnim dokumentimatrebali bi da ima i skrivljen ivice.Naravno ne otprilike..Juce sam isprobao jedan MCD listza izracunavanje WGna osnovu literature i ispitivanja i merenja u praksi(Keele, Gadgets i ostali)sa preporukama oko ugla, odnosa, F, duzine itdpostoje neka ogranicenja koja su dali teoreticari za WG..nije jednostavno napraviti celovitu funkciju koja ce definisati sva tri zakrivljenjaodjednomuradio sam za prva 2 i konusnii za 3 zakrivljenje po ivicama ali posebnoAli mislim da nece biti ni nesto mnogo komplikovano?Kad zavrsim poslacu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo recimo kako izgleda WG(samo prve dve sekcije za sada)za1in drivereFo=1600Hz to je cut-off horne i nema veze sa susretnom F ili sa pocetkom rezanja, sve su to razlicite F tackeugao disperzije = 65 degcirkularni oblikkvadrat na koordinatnom sistemu je 1x1cm.trebalo bi uraditi i treci zavrsni deo

post-96-0-85316400-1341559047_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 2 months later...

ne bih da paranoišem, ali anubisgrau u poslednjih 24 forumskih časova ima sajber-pretres ko da uzima kredit za stan:-sekcira mu se od čega živi-s kim živi-broj ljubimaca-broj lavora-broj gaća-broj pokretnosti-stanje nepokretnostiDa li se to radi potpuno besplatno ili dobijate 250 dinara po upitu Kreditnom birou?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i meni je dosta losa drvenarija, da pripomognem ako istraga krene u tom smeru, prozori traze farbanje ako nista drugo ono spolja a moze biti i jedno ozbiljno natapanje firnajzom da se spasi sta se spasti moze. prosli put sam bio dobar covek humanista i jednom lecenom narkomanu dao da mi to radi, da smiri ruke i uzme neku paru, ali mozda se odlucim za pravog majstora na leto. dotle, ko ziv ko mrtav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@anubisbrau Dopala mi se gallery, al' sam gladan posle gledanja iste... A upravo sam se naj'o bureka... Istina poneka slika mi je i oduzela veći deo tog apetita, no to je za (već) neki drugi thread... ;)@Bata(k)Bane: Pogledaj, ima jedna slika taman za Tebe...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

ako mislis na ovu crnu hornu sto se oslanja na pod, to je klon srednjetonske horne iz jadis eurythmie, i kao sto mozes da vidis gore ona je najbliza po geometriji SATO horni (ta iznad nje sto je drajver napada odozgo preko pollukruznog grla. nema tu nista sem azijskog ludila, postavljeno je tako zato sto je majstor verovatno pokusavao da zadrzi vertikalno slaganje drajvera (barem u centralnom delu spektra) a istovremeno da glumi i nekakvo fazno uklapanje fizickim pozicioniranjem drajvera. nesto pokusavas da resis, a istovremeno izazivas dodatne probleme - horna ispred horne.

 

to bog otac ne moze da pretpostavi kako ce da svira.... al horna ko horna, ne moz da ne bude zabavno, makar bilo i pogresno 

 

 

edit - ma cekaj, pa on je to samo naslonio za slikanje, vidis da na donjoj horni ni nema drajvera...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...