Jump to content

ascend acoustics


Slobec

Preporučeni Komentari

.... znaci ove zvucnike ne dam nizasta-mogu samo jos jedan par da (do)kupim vecih istih :preved:

Miko, nemoj jos nista da dokupljes........tebi ce Tannoy posle ovoliko hvalospeva poslati jedan par za dz. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

dada, taj manji krem Voxativ AC - 3B sam lockovo

http://www.eltim.eu/...0000166〈=EN

takodje i ovo

http://www.6moons.co.../amplifier.html

savrsena kombinacija i moj ukus 100%

ne znam pomocu kojih fx trikova al videcemo, mozda je vreme vise da sklepam neki izum :laugh1tooht:

iskreno da imam para dilovo bi te tangbande kao bombonice drogu za dz, eno jedan nemac je kupio na moju preporuku bas da vidimo sta ce da kaze :)

http://www.diy-hifi-forum.eu/forum/showthread.php?t=4921

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.................iskreno da imam para dilovo bi te tangbande kao bombonice drogu za dz, eno jedan nemac je kupio na moju preporuku bas da vidimo sta ce da kaze :)http://www.diy-hifi-...read.php?t=4921

Sad kad je kupio nema šta drugo reći nego reči hvale. Kad/ako ga proda, onda će me zanimati njegov komentar :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

108 DB ? :sarcastic_hand: Frequency response: 20 Hz - 20.000 HzEfficiency: max. 108 dBCapacity: 50 W nom.Impedance [R]: 10,7 OhmComplex impedance [Z]: 16,0 OhmResonance frequency: 29,12 HzMech. Q-factor [Qms]: 3,1 / 12VElectr. Q-factor [Qes]: 0,4 / 12VQ-factor [Qts]: 0,354 / 12VEquivalent volume [VAS]: 148,0 Ltr.Xmss: 8 mmDepth: 166 mmInstalled diameter: 190 mmWeight: 12 kg

Tih 108 dB je max SPL pri max snazi od 50 W. Eff. jedinice pri 1 W je oko 91,5 dB.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

Ne ložite se ljudi, taj grafik je debelo smoothovan, da bi se zamaskirao breakup.

Drugo gde im je off-axis odziv, verovatno ga ne prikazuju jer biste se smorili da ga vidite :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad kad je kupio nema šta drugo reći nego reči hvale. Kad/ako ga proda, onda će me zanimati njegov komentar :wink2:

pa nije to fifi forum :P na velikom njemackom Hifi forumu jedan seljaber je cuo te, al izgleda nema sluha jer ih nije hvalio i uopste ga ne kontam, ko zna kako ih je slusao, pa i da jedan svira u kontrafazi opet mora da bude super, al ima raznih :laugh1tooht: a onaj moze i da ih kudi rekao sam u temi ako mu se ne svidjaju da cu ih otkupim, tako da nema lazi nema prevare :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa nije to fifi forum ...

Forum nema veze sa tim. Ljudska psiha ima. Kad ih proda, ne postoji niti jedan motiv da piše drugačije od onoga kako zaista jeste. Dok god postoji mogućnost da je neko pristrasan, ne uzimam komentar za ozbiljno ili uzimam sa rezervom.Sve treba poslušati pa onda kupiti. Obrnuto bi bio pravi recept za nezadovoljstvo. Proverio na sebi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni jos nije uspelo, ali tebi definitivno hoce ako ovako nastavis.... :buehehe:

mozda - ovi (neki) novi modeli i jesu za poklanjanje - od kad se sve pravi u Kini ....

Kad ga Englez nije motao i lepio marljivo nije vise to....to... :assshake:

Kao kad bi (sve) Svajcarske satove pravili Kinezi - ne bi to bilo vise to ...

Postavljena slika :127fs1866968:

kao Swatch collections - kako samo smrdi ta plastika :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....Kad ga Englez nije motao i lepio marljivo nije vise to....to... :assshake:

A oćeš se razočarati ako ti kažem da to nisu Englezi,...

....u pitanju su Škoti i verovatno si sada u njihovim očima uprskao celu stvar. :bathroom:

Znači nema ništa od zvučnika za dž. :0002trtum3::buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...