Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

Kako vreme prolazi, a neizdrz raste, nesto se moralo preuzeti.... :wink2:Nedavno kad sam u jednom od mojih pepravljanja popalio sve sto ima Ge tranzistor u sebi, odlucio sam da je doslo vreme da pravim nesto drugo. U datom momenu najvise se govorkalo o novom BJ2 projektu. Polako sam poceo da pripremam teren za izradu novog ampa.No posto mi inat nije dao mira, u toku nabavke svih komponeti za BJ2, napravio sam i Ge amp MKII :whistle2:Za sad, moj Ge amp sviri i greje, i volim ga i dalje bez obzira sto neki misle :acute:Delovi za kompletan BJ2 cuce u kutiji, cekajuci bolje vreme ili nesto drugo.........mislim da je to vreme najzad stiglo :oke:Evo nekih razmisljanja...bio sam dokon pa sam za tu priliku navezbao i osnove ovog programcica za modeliranje, ako rusi mogu da nauce medveda da vozi motrcikl pa mogu i ja valjda ovo :wink2:

post-62-0-00198400-1325975653_thumb.jpg

post-62-0-19535400-1325975655_thumb.jpg

post-62-0-73706400-1325975656_thumb.jpg

post-62-0-26666600-1325975658_thumb.jpg

post-62-0-71368200-1325975659_thumb.jpg

post-62-0-36841200-1325975661_thumb.jpg

post-62-0-63660600-1325975662_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kako vreme prolazi, a neizdrz raste, nesto se moralo preuzeti.... :wink2:

Nedavno kad sam u jednom od mojih pepravljanja popalio sve sto ima Ge tranzistor u sebi, odlucio sam da je doslo vreme da pravim nesto drugo. U datom momenu najvise se govorkalo o novom BJ2 projektu. Polako sam poceo da pripremam teren za izradu novog ampa.

No posto mi inat nije dao mira, u toku nabavke svih komponeti za BJ2, napravio sam i Ge amp MKII :whistle2:

Za sad, moj Ge amp sviri i greje, i volim ga i dalje bez obzira sto neki misle :acute:

Delovi za kompletan BJ2 cuce u kutiji, cekajuci bolje vreme ili nesto drugo.....

....mislim da je to vreme najzad stiglo :oke:

Evo nekih razmisljanja...bio sam dokon pa sam za tu priliku navezbao i osnove ovog programcica za modeliranje, ako rusi mogu da nauce medveda da vozi motrcikl pa mogu i ja valjda ovo :wink2:

Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:unbelieveble:Јуда се помиње око Васкрса,не око Божића...Изроде лампашки!Одакле сад ово :acute:

Pa lepo sam napisao, ima vise od pola godine kako sam skupio sve delove za ovaj pescani amp.E sad, to sto sam dosao do nekih zakljucaka nakon toga, jebaga :wink2:Moraju se projekti zavrsavati, polako, kad bude bilo uslova doci ce na red i KGB :oke::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Има више од пола године како рече да ти цеве топлије звуче(9 месеци и који дан тачније,јес да сам тада пуно попио и да су ме тестирали шта има поклопац-шерпа или чаша,али се добро сећам) :PЏаба нови мостови кад дувају западни ветрови и са југа....Па нек ти је са срећом,ал нећу ти кажем шта ћу да правим :wink3:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Al ploce date na rendanje, next week BB-BJ2...the conclusion! :wink2:Moram da smislim neko resenje za nosac za kondove..ove povelike, a zaboravih da priupitam kako i gde su najpovoljniji za kupiti :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...