Jump to content

u poseti Doctoru


Eci

Preporučeni Komentari

Bio sam danas kod @Doktora, slušao njegov odlično uskladjeni sistem. Zvučnici su Magna Acustica, amp 211 SE, Cambridge Audio CD3, Aural DAC, Bent TVC, Phono pre sa ECC88, gramofon VPI HW19Mk3, ručica Jeličić, glava Ortofon Rondo Red, kablovi Anticables. Vreme je prosto proletelo, ostalo je još mnogo tema za neki sledeći susret. :)

post-205-0-75592600-1325804746_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Докторе, одличан систем. Према Рондо Реду сам нарочито пристрасан. :)О коме се phono-у ради? Је ли то коначна варијанта - чини ми се да си тражио решење за тај део система.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne valjaju ti zvucnjaci - nemaju visokotonac .......al' najvise ne valja sto si se stis'o sa fotkama :rofl::cheers:

Ne treba visokotonac, ima sa zadnje strane još jedan 10" FR.. :whistle2:Nisam se stis`o sa fotkama, nemam fotke koje su dovoljno dobre da bi bile od koristi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Докторе, одличан систем. Према Рондо Реду сам нарочито пристрасан. :)О коме се phono-у ради? Је ли то коначна варијанта - чини ми се да си тражио решење за тај део система.

Dragi InSides,hvala. :thumbsup:Od samog prelaska na MC bio i ostao veran Ortofon-u. :crazyrocker:Rondo Red je zaista sjajna zvucnica, narocito i veoma vazno, u odnosu na odnos cena/performanse. Iskreno, za svaku preporuku. Vredi svaki cent.Pre par nedelja probao sam kompletno preuredjenu kod Mr. Van den Hul-a AT - OC9|ML/II i nisam bio odusevljen.Na zalost, moja Rondo Red ce skoro 4 god. tako da dolazi polako vreme za novu zvucnicu.Nadam se da ces mi ti ( kao i do sada ) biti od pomoci za izbor nove, naravno, Ortofon zvucnice. :)Sto se tice phono-a, to je rad G-dina iz Kostolca. Zahvaljujuci prijatelju iz Svilajnca ( ovom prilikom pozdrav Sreletu ) koji mi je i ustupio SET sa 211 od istog, analogni deo set up-a je sada izuzetan. :DSto se tice same topologije Phono preamp-a znam da je sa ECC88. Ima i MM i MC poziciju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Procitavsi da je bilo druzenja kod Stein-a od strane FFL-a i Zflazara, da i ja cisto prijavim. :phil_04:

Bili Zvu i (naravno) Grozni danas popodne + vece kod mene u poseti.

Bila je moja play lista - "klasika" : nekih 50 min. "opgorevanja" 211-ica ( mada sam ih prigrejao onako iskusno nekoliko sati pre njihovog dolaska :wink2: ) izvor zvuka - digitalni.

Nakon toga, onako random vadjeno iz rafova police vise LP-a raznih muzickih sadrzaja.

 

Narocito zelim da se zahvalim dragom Zvu-u na poklonu - odlicna rakija od divlje kruske ! Odmah probano i troseno. :drinking-2:

Grozni kao referentni i sertifikovani degustator bio i vise nego zadovoljan. :shinymj5:

Bilo zaista jedno lepo i kvalitetno/korisno druzenje.

Hvala vam !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala ti na druženju Dok :cheers: a i Groznom hvala što je počeo da zapliće jezikom posle dve rakije  :buehehe: 

 

Što se tiče opreme, isti "nameštaj" kao u prvom postu samo što je isprva svirao šigaraki made by Machinori - posle samo vinili, podrazumeva se.

 

Jedini FR zvučnik koji me je zaintrigirao zvukom. Ništa više neću reći. U jednoj rečenici - odličan ton kod Doka :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala ti na druženju Dok :cheers: a i Groznom hvala što je počeo da zapliće jezikom posle dve rakije  :buehehe:

 

Što se tiče opreme, isti "nameštaj" kao u prvom postu samo što je isprva svirao šigaraki made by Machinori - posle samo vinili, podrazumeva se.

 

Jedini FR zvučnik koji me je zaintrigirao zvukom. Ništa više neću reći. U jednoj rečenici - odličan ton kod Doka :good2:

C C C Mladene, kako bre zaplitanje. Malo je dve sinak. Ja samo odvalio na zvuk. Sledecih dana moramo da premerimo Bubinge.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...