Jump to content

pokloncic za bb


bata bane

Preporučeni Komentari

Elem, gospodja je odlucila da me obraduje za rodjendan i oce da potrosi 100E U obzir dolazi nekoliko stvari, ali islim da ce najbolje da m legne neki multimer.Kakva su vasa iskustva i koji je best buy for buck u ovom domenu po vasim misljenju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 74
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Elem, gospodja je odlucila da me obraduje za rodjendan i oce da potrosi 100E

Nekad davno me pitala devojka sta da mi kupi za rodjendan. "Kolko para mislis da potrosis?" pitam je ja. "Mislim da ti kupim nesto sto vredi oko 50 maraka.""Odlicno, kupi mi onda 50 maraka!"I tako, ja dobijem 50dm na poklon.U prevodu, uzmi joj 100 evrona pa kupi sta ti dusa zeli...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e lako je vama zajebavati doktora, bolece i vas, pa ce posle biti ...nismo teliIma tu par ogranicenja, mora biti poklon, ona hoce da me iznenadi, pa je pitala moje drugare, a onda drugari naravno piatali mene....pa je sve to kao da ja ne znam, a u stvari...sve znateNije do poklona, koliko je nekome stalo da usreci nekoga, pa bar da ne kvarim kad se vec trudi....zivot je lep

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fosil ручни сат,мери секунде,минуте и сате.Дане и године на дуже стазе.Нема грешке и са њиме увек знаш колико је сати,овај,да си требао нешто да урадиш. :wink2:PS:Инструменти имају пуно белих димова,није фер да ти драги поклон од вољене особе загорча живот. Овако,кад већ ниси прстенован,стави бар сат око руке,да те подсети на драгу особу. (обзиром да се ветерином све мање бавиш,не размишљај да га можеш случајно заборавити на незгодном месту :assshake: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Лепо Ја рекох Мангулица :sarcastic_hand:

Što će mu kuŠtravo prase? :rofl:

Nije važno Što će kupiti. Nemoj čak niti prijateljima davati natuknice. Što god dobio neka to bude stvarno iznenađenje za tebe, a za nju iŠćekivanje.

Tako je najbolje!

P.S. Pa makar to bila i mangulica ili nakurnjak.....ili čak neka ploča koju ćete zajedno posluŠati nakon dobre večere uz čaŠu crnog vina osvjetljeni vatrom iz kamina.... :)

Tehničke stvari nisu za poklone jer su - tehničke....iliti hladne......po ovome nije nakurnjak loŠa ideja! :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...