Jump to content

pokloncic za bb


bata bane

Preporučeni Komentari

Elem, gospodja je odlucila da me obraduje za rodjendan i oce da potrosi 100E

Nigde se eksplicitno ne tvrdi da hože da potroši na tebe..

Naruči Lampuceru ili neki drugi kineski DAC, ostaće ti i za kutiju do te sume, možda i flašu rakije.. posle ćeš do mile volje moći da ga apgrejduješ..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 74
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja sam ovde u NS-u, pre godinu-dve, pazario neki Maxell instrument... -50e, meri sve standardno (otpor, napon, hfe, temperatura), ali meri i frekvenciju do 10MHz i induktivnost.. Nije mi pri ruci trenutno, ali ti mogu poslati oznaku modela veceras, ako te zanima... Kupio sam ga u Tehnotroniku, ali nemam pojma da li ih josh uvek prodaju... www.tehnotronik.co.rs

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sluzice te i vise nego dobro. Ja sam svojevremeno poredio onaj najobicniji DT9208 sto na pijacama kosta 10e sa neki 10god. starim Fluke-om koji je drugar svojevremeno platio X stotina maraka. Nikakvu razliku u merenjima nismo primetili...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не мери индуктивност,а како ћеш да се играш са трафоима без те величине.Питај јел може да се замени :wild:

ce kupim posebno kad dodje do toga....ja sam srecan, ona je srecna, takoreci jedna srecna porodica.....mojne mi induktivnos kvari porodicnu idilu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidikovac je jedno fino naselje što ti iz te spavaonice ne možeš da skontaš.

Друже Гујо,на твоју велику жалост у последње време Видиковцем називају и оно ругло од рупе кнежевачке или ти видиковачке падине.

Мож веровати колко ми је омрзо видиковац кад тражећи стан по огласима налетим на "ни близу видиковац".

Него пошто наплаћујеш мерење,јел може по хенрију или на већу количину ђутуре?

:wink2:

ce kupim posebno kad dodje do toga....

ja sam srecan, ona je srecna, takoreci jedna srecna porodica.....mojne mi induktivnos kvari porodicnu idilu...

Далеко било..пу,пу,пу.

Да знаш како је она срећна била кад ми црко индуктомерач.

Зато, среће ради накурњак,хтедох рећи унимер у витрину и само за показивање гостима,ал из твојих руку :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gujkane, nemoj da se neuroziraš.

Koji se sviđa njegova civilizacija, a nama naša zapizdina. Verovatno su njemu pomerili guzicu od zajebancije ovi elitisti iz kruga dvojke (koji ni ne prelaze reku, čast izuzecima) pa se primio i misli da je takva prozivka na mestu. U stvari ne shvata da je imao posla sa kompleksašima i da ne treba čak ni da podseća na njih, a ne da prodaje iste fore :) Njhovi očevi i dedovi su ujahali u Beograd na magarcima posle rata, a njihova dečica danas prodaju nekome "civilizaciju" i "pizdikovac".

Mnogo je bitnije ono što je u glavi od mesta gde je ušuškana zadnjica. To kaže onaj što bi (da ima novaca) otišao još dalje od Vidikovca u još veći Pizdikovac i dalje od gužve koja je u poslednjih 10-ak godina postala iritantna.

Svi stanovnici Beograda (važi za sve gradove) su kuferaši, samo su neki došli pre 250 godina, a neki pre 50. Razlike apsolutno nema osim u veličini ega. Gospodstvo se ne kupuje niti dobija po lokaciji mesta rođenja/življenja već se ili ima ili nema (i to je istina ma koliko to odgovaralo ili ne pojedinima).

Evo ima ovde i malo slika moje voljene zapizdine :)

http://vidikovac.in....x.php?board=7.0

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...