Jump to content

Jel ima neko KT66?


ZZZ

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 26
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jedna mi je na izdisaju ustvari mislim da je gotova... 1 min cutanja za mnogobrojne sate muzike.slava joj.A i ove druge 3 ce uskorojel ima neko mozda neki visakcak mi odgovara i samo 1?

nemam kt66 al' imam dve kt33 pa dal ' to moze,mislim da se saberu....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jesam stvarno ;bio ih trampio za nesto , pa su mi se vratile , pa sam ih poklonioonda onaj kom sam poklonio zadrzao pola a poklonio pola

Tako je. U medjuvremenu sam poklonio još jednu. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma imao sam i ja i ja 10kom GEC original. onih bucmastih...pa u nekom medju prostoru dok ovi ampovi nisu vise bili kod mene, nesto sam ih bio menjao sa drugom,on ti lepo proda tih 8 kom...meni ostadose samo 2 kom a sada mi rinula 1 od te 2.na drugom ampu su mi 2 sovtek KT66 koje KAO rade...Trenutno sam oiskopao neke 2 6L6GC ruske oznake od kojih se jedna klima a pojavljuje joj se i ona kao svetlostnecu reci koje boje...Tako da mi to sve deluje nepouzdano i lose.Ima na Ebay-u replike Golden lion mislim da su OKa i ove ruske 6L6 su isto kao OK ali mi trebaju ispravne.

post-96-0-37447700-1320134495_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Problem je u tome sto je za 6L6 pa i ruske Ug2 mav = 300Va kod mene je 330-340V na G2....*Anodni napon je ispod max 400V za 6L6.pre par godina nisam imao KT66 pa sam postavio 6L6WGA kao malo jace...bile su gotove za manje od godinu dana....jel imas ti nekih iskustava sa ruskom verzijom?da li G2 moze da ide 10-15% vise od maximuma?.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se ič ne dorazumevam u te svirajke, ali ako u obzir dolazi i naručivanje od preko imaju ova gospoda nemci neki izbor a teraju za Srbistan. Još i nemecki PDV oproste...http://www.banzaimus...ilter=0&start=0

pa jeste teraju za Srbistan, ali su vise nego duplo skupljiKT66 golden lion su ok0 125 usd 2 para, a kod njih je 1 kom 27eu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Problem je u tome sto je za 6L6 pa i ruske Ug2 mav = 300Va kod mene je 330-340V na G2....*Anodni napon je ispod max 400V za 6L6.pre par godina nisam imao KT66 pa sam postavio 6L6WGA kao malo jace...bile su gotove za manje od godinu dana....jel imas ti nekih iskustava sa ruskom verzijom?da li G2 moze da ide 10-15% vise od maximuma?.

Може,али са светлосним ефектима какви јесу и драстично смањеним радним веком.Код верзије 6П3с-е ти напони су лимитирани на 250 за дуговечност од 5000 часова и дисипацијом 2. решетке од 2Wса истим напонима али дисипацијом 2. решетке 2.75W радни век пада на 500 часова
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa jeste teraju za Srbistan, ali su vise nego duplo skupljiKT66 golden lion su ok0 125 usd 2 para, a kod njih je 1 kom 27eu...

malko ti loša kalkulacija. ti tvoji duplo jeftiniji izađu 23.04 evra komad , što nije baš "više nego duplo" jeftinije
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...