Jump to content

Nepoznati Zvucnik


BANAT

Preporučeni Komentari

  • 2 months later...

Ima li neko pojma koji su ovo visokotonci ?Danas nabavljeni , i u dobrom su stanju , dimenzija kockastog rama levka jeste 9x9cm , precnik magneta jeste fi 8cm , DC otpor svakog jeste po 13 ,7 ohma , imaju malenu nalepnicu na kojoj pise Made in UK , dosta su teski sa masivnim i jakim magnetima , ali nemam pojma ko je proizvodjac i kakve karakteristike imaju !Zna li neko mozda od kolega sta je ovo ?Sledi jos par fotki .Pozz

post-556-0-05344000-1319981685_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Pristigle ove starudije od Scan Speak zvucnika , 8`` u precniku i 4 ohma impedanse svaki , ali su oznake na nalepnicama izbrisane od starosti , tek se poneka cifra nazire , pa pitam vas kolegione dali znate koji je ovo (de)model zvucnika i koje karakteristike ima ?, kao i koji tip kutije bi bio najpovoljniji za njih ?Unapred Hvala !

post-556-0-71011800-1322491908_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lici na 21W38 , kakve imam (ima ih i Machinori)no - kako su menjana vesanja , zaboravi na k-ke sa neta , moras sam meriti

Hey Zen-e !Za 15 yura par sve zajedno sa tim korektno promenjenim vesanjima cenim da je fer cena koju je platio moj burazer za njih , ima moj burazer neke prazne kompresione kutije od Niskog HSR (57 x 33 x 23 cm) u koje oce da ih smandrlja pa da ih ganja preko jos starijeg opasno modifikovanog Sansui 221 risivera (2x8W ) i koji zvuci pristojno lepo .Sta ti kazes jel to dobra ideja ili da batalim to ?Pozz Druze ! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen -eTako ce i da bude !!!Plus izbacivamo onaj pregoreli skart od Niskih srednjetonaca i visokotonaca pa dodajemo po jednu ovu 1`` hornu na svaku kutiju da ima burazer kad i kad i lepe sopran muzicke tonove .Ziveli !!! :cheers:

post-556-0-52035200-1322497819_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 7 months later...

Stigao juce , poluispravan , ali je to opet neka starudija od opet nekog meni nepoznatog proizvodjaca , lici mi na nekog svabu jer me plava hamerslag boja podseca na boju od Lorenz LP312 , ali i stil odlivka korpe isto , ali nisam 100% siguran koji je i sta je ! , Precnik korpe jeste 32 cm .Zna li neko od kolegiona sta je ovo ???Pozdrav !

post-556-0-68380000-1343397716_thumb.jpg

post-556-0-05243400-1343397821_thumb.jpg

post-556-0-20757300-1343397938_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovih dana treba da mu pokupim brata zvucnika koji negde lezi u nekoj supi zatrpan ko zna cime , nadam se da je kod tog parnog demodela nalepnica na poklopcu magneta bolja !Ako jeste javljam sta je !BTW , na ovome primerku ima samo odstampano nazad na poklopcu magneta : M 320 38 C , FX - HF :BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...