Jump to content

Aleph 3


Nesic

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Da pitam i ja nešto kao laik: pretpostavljam da upotrebu bakarnih kalemova za "CLC filtraciju napona" retko viđamo na komercijalnim uređajima poznatih hiend firmi zbog troškova, velike mase itd., itd. Bobane i ostali, da li ima sličnih izvedbi na pojačalima nekih svetski poznatih proizvođača koji se danas šepure po sajmovima i audio časopisima?BTW, kutija, a naročito hladnjaci me blago podsećaju na neke stare modele Mark Levinson iz vremena kada je Mark radio u firmi. Jedino što su oni svi redom imali ručke na prednjoj ploči.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala, tvoj odgovor lakse pratim nego Zen-ov, u svakom slucaju polako ucimo...

Нема на чему, само сам прогрешио у писању, треба да пише: Везани су између два кондезатора у напајању
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajmo par reči o zvuku uređaja iz teme, dakle Aleph 3, u saradnji sa jednim, po meni, još boljim uređajem, preampu sa 12B4A lampadinama.

Slusaj, iskreno, kod tebe je bukvalno zvuk u pojedinim trenucima bio holografski oivicen. To odavno nisam cuo. Obicno gde ima detalja, analiticnosti, tu je odredjena sirovost i napadnost. Kod ovog Alepha i preampa to ocigledno nije slucaj...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajmo par reči o zvuku uređaja iz teme, dakle Aleph 3, u saradnji sa jednim, po meni, još boljim uređajem, preampu sa 12B4A lampadinama.

Slusaj, iskreno, kod tebe je bukvalno zvuk u pojedinim trenucima bio holografski oivicen. To odavno nisam cuo. Obicno gde ima detalja, analiticnosti, tu je odredjena sirovost i napadnost. Kod ovog Alepha i preampa to ocigledno nije slucaj...

Sjajno zvuči ovako na neviđeno. A koji su zvučnici?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нема на чему, само сам прогрешио у писању, треба да пише: Везани су између два кондезатора у напајању

ako se malo koncentrises, mozda uspes iz treceg puta. :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...