Jump to content

home made pločice


stein

Preporučeni Komentari

Е па да наставимо са кућном радиношћу, али прво слика са моје терасе. Трешња и на њој нека птица која једе трешње.

Postavljena slika

Дакле након нагризања витропласта уследило је бушење исте.

Употребљено:

- сталак моја израда, бољи од било ког фабричког

Postavljena slika

- бушилица DREMEL

Postavljena slika

- бургија

Postavljena slika

- наравно и колекција бургија

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ferohlorid nije los ali mi se cini da je mnogo manje efikasan od sone kiselne,odnosno ekonomija-kolicina-cena. Nego, niko to nije spomenuo i evo ja cu jos malo otvorim horizonte na temu pegla -uradi sam.Vrlo lepe prednje ploce mogu da se urade sa tom tehnikom.pripremljenu prednju plocu zagrejte u rernu(to je padez) ili na plotnu te miror motiv,jos laser u boji i peglu i udri peglanje ko '68 milicija u studenjaku.ovo kasnije ne racunam u peglanje.Posle plastik sprej ko oce,milina jedna.Ako ne uspe odma ,nitro brisi i ponovo.Moze ladno pivo za ideje i savete.Ljubavne savete ne praktikujemo,imamo dosta problema sa svojima.

Ja koristim peglu na paru, samo treba potrefiti temperaturu i obavezno da pegla ispusta paru jer onda se ne zalepi papir vec se samo prenese toner. Sto se tice zastite bakra ja naprskam FLUX, to je odlicna zastita od korozije bakra a ujedno i pomaze lemljenju.Pozdrav Misa
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

ma idi bre, pogledao ceo siongboon u potrazi za p(t)icom i batačićima.

Jes' vala, i mene navukao da blenem okolo... :buehehe:(Perverznjaku matori! - ko bre mator, nanu ti balavu!) :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kol'ko dobro!!!Radio sam "toner transver" X puta ali se nikad nije preneo sav toner sa papira i bilo je potrebno da se popravljaju delovi markerom...Samo još da negde pronađem bosanski sneg u sva četiri godišnja doba... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Треба експериментисати са папиром. Мислим да најбоље резултате даје сјани папир од разних шарених часописа. Ја сам користио баш папир за штампање фотографија на ласерском штампачу али је скуп за такве работе.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probao sam sa papirom iz kataloga i časopisa, iz svega što mi se činilo da će biti ok, različitih gramaža, termo-foliju, paus... jedino nisam sa ovom pozadinom samolepljivog. Uvek je manji ili većei deo tonera ostajao na papiru... kod ovog sve prelazi...jedino ako nije fotomontaža ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...