Jump to content

Vojni otpad u Nisu


Dmeister

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 51
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

poenta kneževačkog otpada je u neizmenjenom personalu a time i običajima:

roba stiže petkom kada otpad ne radi a ako ne stigne ništa , oni kao drndaju nivelaciju cena neprodatog.

ponedeljkom ujutro ćeš da vidiš šta ima a kako ide nedelja , izbor (opet  kažem, ako ima ičeg valjanog) se smanjuje do četvrtka.

 

povremeno, veliki privatni v. otpad kod Uba ume da iznenadi. e, taj je već malko daleko.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bili su dobri otpadi na carevoj cupriji i onaj kod janka lisjaka posle pancevackog mosta

jedino tamo sam ponesto uspeo naci ali to je bilo davno i ti otpadi vise ne postoje...

mislim da sam za poslednjih 10 godina otisao jednom na neki otpad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema ih ni u Paracinu. Proverio.

 

Zare je u pravu, a i Gisha. Nema na otpadima lampi. U Paracinu je bio jedan sanduk svakojakih ali nista posebno, uglavnom onih tetroda i pentoda/trioda i sta ti ja znam sto se koriste za raadio stanice i druga VF uredjaje. Sad znam da ovde neko i  od toga moze da napravi nesto sto svira ali to su u glavnom izbegavajuce lampe. E da, imalo je brdo lampi iz radara i osciloskopa.

 

Dobre stvari (lampe) i ne vide otpad( bar znam za Niški). I kad se upute na otpad, volšebno  se "kupe" na papiru i fizički i ne odu na depo.

 

 

I ovo je tacno. Postoje par ljidi u Srbiji koji imaju dojave iz VS i prvi vide robu, pretresaju i posle prodaju u privatnoj reziji, a ono sto ne uzmu to ide na otpad.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

otkud uopšte ideja da se nos lampe traže po otpadu?

otpad je "otpad-otpada", ono što se ne proda na aukciji( lic'taciji) završava na zvaničnim otpadima.

magacinske stvari i ne idu na otpad.

na ovom rakovačkom osvane po nešto sa VMA (ili premalo za licitaciju ili refuz od neke) a bude zanimljivo.

radioničke kršine (ispravljači, osciloskopi) su beda koja i ne ide na licitaciju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Можете да кажете шта хоћете и колико хоћете против моје маленкости.

Нисте уопште у праву.

Што се тиче војних отпада то функционише мало другачије.

 

Нека ствар се прогласи или за расход или не перспективна.

Након одређене дефектације и техноекономске процене,следи процес расходовања и раскомплетирања.

Након тога се оглашава продаја лицитацијом или тендером.

Међутим тако се решавају крупне ствари претежно возила.

 

Оно зашта ми вапимо тј. лампе и одређени уређаји након раскомлетирања иду о одређене регионалне СПЦ-ове,тј. завршавају на отпадима.

Може бити да су у исправном стању(нису перспективни),или неисправном(није рентабилна поправка те иду на кило)

 

Оно што је сигурно,нема овде ничега испод жита,јер неће нико да заглави због кила неисправних скаламерија.

Од почетка па до коначног отуђења,тј. продаје све је покривено папирима.

 

Сад шта ће се наћи на отпаду зависи од онога што је послато,да лампи нема није тачно,да иде дојава опет није тачно,сад што не испуњава наша очекивања други је пар опанака.

Да се војска бави аудиом било би аудио лампи,овако логично је очекивати РФ лампе од радара :shinymj5:

У Параћину је било и аудио лампи,што могу потврдити и одређени чланови овог форума,наравно неће нас увек чекати.

Да би се нешто нашло на оваквим местима морају се стално обилазити

Тамо где увек има треба и платити.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

да иде дојава опет није тачно,сад што не испуњава наша очекивања други је пар опанака.

 

oho, kako se varaš.

zemunska ekipa je ista u rakovici, bar ona tetka i ja vrlo dobro znam (tačnije znao sam, ko zna dal je tetka dole)

kako "alo" funkcioniše.

 

 roba je roba, kinta je kinta,al "džeparac" je džeparac.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не Гујо љута, не варам се

Не говоримо о истим стварима.

Ја говорим о процедури која се мора испоштовати и ту неће нико зарад џепарца немирно спавати.

Ти говориш о коначној дестинацији

Кад нешто стигне на коначно одредиште сасвим је свеједно купио неко све или сто људи по једну ствар.

 

Ја говорим да нема дојаве пре стизања на одредиште и неможеш ме уверити у супротно.

Свако може добити контакт да се информише има ли шта ново.

Неко од препродаје живи па је у току,онај ко се повремено сети има право да тражи кривца.

 

Питај бркатог колико му је инструмената запало за око па им није могао примирисати

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jesvala, pričam o krajnjoj destinaciji, ne putiću pre nje.

kako rekoh nagledao sam se svakakvih muvanja u zemunu, od "naprasne nivelacije" i kartice "prodato" u ponedeljak ujutro u 8.

ako su kako rekoh iste face, muvanje je isto. govorim o uređajima sa VMA, to sam najviše pratio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam bar dva coveka koji isporuku za otpad vide pre kapije na otpadu. I to su poznati ljudi na netu. A to sto pisem nije predpostavka vec njihova izjava. A takodje znam za neke licitacije kampanjola koje su zavrsene pre nego su pocele, jer sam ja bio jedan od dosta zainteresovanih koji su ispusili. A tek kamioni, prikolice itd. Daudio, ti si posten i verovatno ekipa oko tebe, ali koliko lopova i muckara ima to ni ti ni ja ni Guja ne znamo... Kao sto neko rece, ljudi zive od toga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam bar dva coveka koji isporuku za otpad vide pre kapije na otpadu. I to su poznati ljudi na netu. A to sto pisem nije predpostavka vec njihova izjava. A takodje znam za neke licitacije kampanjola koje su zavrsene pre nego su pocele, jer sam ja bio jedan od dosta zainteresovanih koji su ispusili. A tek kamioni, prikolice itd.Daudio, ti si posten i verovatno ekipa oko tebe, ali koliko lopova i muckara ima to ni ti ni ja ni Guja ne znamo... Kao sto neko rece, ljudi zive od toga.

Nisu džaba hapseni upravnici vojnog otpada u Nišu. Cela prohronska kuhinja, šporeti, frižideri, mesoreznice ,... prodani na kilo. Poznatom Niškom mesaru. A koliko je slučajeva koji su "prošli"?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisu džaba hapseni upravnici vojnog otpada u Nišu. Cela prohronska kuhinja, šporeti, frižideri, mesoreznice ,... prodani na kilo. Poznatom Niškom mesaru. A koliko je slučajeva koji su "prošli"?

 

Koliko sam upoznat, otpadi ne mogu da prodaju fizickim licima vec sve mora na reciklazu. Ja bar nikada nisam dobio racun ni na jednom otpadu, osim cini mi se u Paracinu ali oni imaju definisane cene za odvojen i ne odvojen materijal. Mozda gresim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisu džaba hapseni upravnici vojnog otpada u Nišu. Cela prohronska kuhinja, šporeti, frižideri, mesoreznice ,... prodani na kilo. Poznatom Niškom mesaru. A koliko je slučajeva koji su "prošli"?

„Hapšeni“ ili osuđivani? Velika je razlika...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.

Koliko sam upoznat, otpadi ne mogu da prodaju fizickim licima vec sve mora na reciklazu. Ja bar nikada nisam dobio racun ni na jednom otpadu, osim cini mi se u Paracinu ali oni imaju definisane cene za odvojen i ne odvojen materijal. Mozda gresim.

kako ne mogu da prodaju fizickim licima? Odes i kupis.@zikaU vojsci je vladao obicaj da se po kratkom postupku prevremeno penzionisu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...