Jump to content

Vidi Fikusa


SHAVIJA

Preporučeni Komentari

:serbvidkakisicl0::serbvidkakisicl0: :serbvidkakisicl0: :serbvidkakisicl0: Nisam mu posecivao sajt neko vreme , reko ajd da vidim sta ima a ono on patentirao svoj DAC i prodaje ga... ( http://www.lampizator.eu/szop/L-Szop/LAMPIZATOR_DAC.html )sto bi bilo cool da nisam dobio ovaj mail :i take it that you would be interested in the level 3? The price of the Level 3 is $3500.I have a level 4 in stock at $5500.nije li ga malo preterao? :0002trtum3:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

:serbvidkakisicl0::serbvidkakisicl0: :serbvidkakisicl0: :serbvidkakisicl0: i take it that you would be interested in the level 3? The price of the Level 3 is $3500.I have a level 4 in stock at $5500.

To su mu nize cene za point-to-point brljotine (sto se vidi na slikama), ja skupljam pare za "level 5" valjda ce da bude na pcb-u :serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čovjek je i pokrenuo svoj site kako bi "razotkrio" high end muda koja se prodaju pod bubrege. Kad je cijeli taj fenomen dovoljno dobro sagledao je shvatio da se stvarno može prodati SVE...a pogotovo dobre cijene možeš postići ako prodaješ priču. Pred oko dvije godine je baš on bio taj zbog kojeg sam počeo razmišljati o samogradnji kao o nećemu što ne smije biti obavijeno velom tajni.Ako uspijeva išta prodati - neka ga! Meni ni u, ni iz đepa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako uspijeva išta prodati - neka ga! Meni ni u, ni iz đepa.

Naravno. Ali, stvar je u tome što je moj utisak da Fikus ni izdaleka nije dovoljno potkovan znanjem da bi mogao uopšte da savetuje oko konstruktivnih rešenja, a kamoli šta drugo....Uostalom, drugi su komentarisali, koji se bolje razumeju u materiju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma super je FIkus - on je resio da izvacari samo bogate dileje. Ionako nam svakodnevno uvaljuju podvale koje prihvatamo - kiselu corbu umesto benzina, vazduh u cevima umesto gasa za grejanje, klopu koja je uglavnom djubre i sl... Da je Fikus najgori prevarant ovaj svet bi bio divno mesto... :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znanje, znanje... Mnogo si dosadan sa tim znanjem ! Zato i nemas love da sastavis one tvoje zvucnike... :no::D

Bio sam na dobrom putu, ali je firma u kojoj sam radio pukla. Čak mi ostali i dužni te love koju pominješ. Preostaje mi da se molim i čitam Bibliju. :lol:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Preostaje mi da se molim i čitam Bibliju. :lol:

E pa tebi ne vredi pricati ! Samo bi nesto citao, ucio - posle ti djavo kriv.... :buehehe:Znas onu teoremu o odnosu znanja i novca: P=A / t, pa P zamenis sa znanje (knowledge is power) a t=money (vreme je novac) i dobijes da su znanje i novac uvek u obrnutoj proporciji, bez obzira na ulozeni rad...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije li ga malo preterao? :0002trtum3:

About me Lampizator commercial activity MISSION In march 2010, after 19 years of working in one company, I decided to quit the corporate job and to never ever again work in corporate environment, sit behind the desk from 9 to 5 , answer martix emails and so on. I stepped down from the position of Poland General Manager. I liberated myself...............Not working anymore for a global multicorporation - I can continue my quest against the hi-fi industry marketing B/S . But freedom has it’s price. I sacrificed my salary income. So at the same time - I can offer to fellow audiophiles some parts, some kits, some useful stuff.

covek je koliko vidim prodaju pokrenuo iz prakticnih raloga - mora i on nesto da jede :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno. Ali, stvar je u tome što je moj utisak da Fikus ni izdaleka nije dovoljno potkovan znanjem da bi mogao uopšte da savetuje oko konstruktivnih rešenja, a kamoli šta drugo....Uostalom, drugi su komentarisali, koji se bolje razumeju u materiju.

Ma znam Boki i vjerujem ljudima ovdje kad kažu da su njegovi radovi puni grešaka. I napisao sam da se najbolje prodaje priča, zar ne?Sa druge strane, ja znam još manje. Napravio sam taj "Lampizator" u playeru i još uvijek radi. Za moje uho radi bolje nego prije, ali sa takvim playerom je i teško pokvariti zvuk... :sarcastic_hand: Poanta je, da je netko meni spreman platiti 5000 USD da mu napravim isto što i sebi moram priznati da bih brzo zaboravio zašto tako nešto ne bi bilo etično. ;)P.S. Nadam se da ćeš utjerati svoje novce i brzo pronaći rješenje za posao.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ta puna zica za masu je ,kao sto se vidi na slici, u obliku slova H, sto sluti na HiEnd :character13:

Ništa to ne valja, tu bi Zen garant stavio 0.15 i tek bi onda prosviralo kako valja... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jučer sređujem spremište od tona i tona časopisa i isprintanih članaka s neta i tako naletim na filter by Fikus iz cca 2000.-e Nasmijem se konstrukciji i kako je sve to opisano i nacrtano (u text editoru), bacim papir i vi me danas podsjetite tko je taj Fikus. hahahahahaha :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ga i tata! Ne moze se uporediti sa vrljavim fikusom, covek ocigledno ima znanja ali prica koju ima je za "the best of" rubriku a o cenama da ne govorimo...

Borko druze ovaj me matori deda sve sa okruzenjem , njegovom pricom i cenama podseca na nekog lika iz legendarnog filma - Sirom Zatvorenih Ociju - :sarcastic_hand: Poz :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...