Jump to content

Mini monitori....


Mikorist

Preporučeni Komentari

makakav Dynaudio, samo mi blate ime, to su ultra hyperizovani drajveri, sluso sam duple kickove u referentnom installu na Genesis A, AB klasi pojacala i ta dva kickbassa zajedno sviraju ko jedan moj Phase Audiophile isto 6.5", a zvuk tek da ne komentarisema posebno me nervira ta preogromna spulna koja takodje nema svrhu, kolko god snage da mu das nece ni u snovima biti glasniji od kickova poput Phase Audiophile na normalnoj snazi, znaci :assshake::lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 419
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

slusam Miles Davisa - Human Nature sad :JC_moon: TRUBA je toliko metalna da osecam miris metala. :buehehe::cheers:

Obrati pažnju na detalje i položaj percussions-a u toj #...Probaj Stella by Starlight... (Početak...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

probao sam na dasci CSS - za moj ukus to je drajver kome treba kutija - i to BR.dakle sad mi je u JBL 1 kutiji i ne mislim da ga skoro vadim odatle - jako se dobro uklopiosa JBL visokim - zvuci kao top u ovoj maloj kutiji... :JC_moon: u vecoj kutiji - oko 7 litara - bas je jos dublji - ali nije toliko dobar kao u manjoj :sarcastic_hand: definitvno mu treba visoki da svira iznad 7000 :my2cents:za CSS ne treba nista - nikakav filter - kondezator - otpor - kalem - znaci direktno .ko misli da mu treba filter fantazira :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'bes Avantgarde zvucnike, slusajte mladjahnu MelodyGardot... pravac Obavezno stivo... dje me nadje, i podseti...

Musica, ako je po ukusu, prođe do slušaoca, kako god... Lepota je u {oku, uhu} {posmatrača, slušaoca}...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Ziko,nisam siguran da je potrebno da u beskraj ponavljate svoju mantru "Svako treba da cuje za sebe."Ko je shvatio, shvatio je, ko do sada nije shvatio i nece.Zaista ne vidim potrebu da nam to vise ponavljate. O subjektivnim dozivljajima nema potrebe raspravljati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to ti kazem, surround sa dva zvucnika :lol:nego jedna pesma zvuci izuzetno, nadji dobar snimak od Kirsty Hawkshaw "Whisper", album je Meta Message i ima dobrih pesmica, a produkcija je vrh

slusao malopre - tik tak - tak tik sleva u desno i u krug :clapping: poslusaj ti - jarre-oxygen - ovo je potpuno drugaciji dozivljaj sad :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...