Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

https://www.justpark.com/creative/reaction-time-test/

 

ispada da je svaki klinac svemirac

 

Daklem, leva ruka mi starija od desne nekih desetak godina. A desna ruka mlađa od mene dobrih dvadeset pet do trideset godina. I to sve kad sam već smoren od posla... A i glupi volan na desnoj strani...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mhm. My point exactly. Ne bih da zvučim zlonamerno ali se uglavnom godinama ponavlja isti šablon: sa juga se doseli određen broj novih stanovnika u Suboticu, ali se isto tako i iseli određen broj na sever, zapad, kako god... I tako... Čuo sam neke priče da su neposredno posle 2. velikog rata strateški ograničili razvoj i ulaganja u gradove koji su na 30-50km u graničnom pojasu. Ono, "topovsko meso", ako ko krene na nas, a sva vitalna industrija i infrastruktura se pomerila u unutrašnjost jer je uvek bilo jasno da se sama granica i bliža okolina ne može u potpunosti zaštititi od upada agresora. Zahvaljujući varšavskom i nato paktu, hladnim ratovima, vojnoj strategiji i ko zna kakvim razlozima, u poslednjih osamdeset godina, u Subotici broj stanovnika manje - više stagnira... Doduše, po popisu iz 1948, pobrojalo se tek 63.048 duša...

 

Bio u JNA , 85-86 , blizu Subotice, odredjen u specijalnu jednicu ako dodje do "pobune medju lokalnim stanovnistvom". Bilo nam je receno da je najstroza vojna tajna da pricamo o tome bilo kome. Kad smo imali vezbe ulaz u vojne kamione sam sam nosio sanduk bojeve municije , po kamionu je islo nekoliko sanduka municije i  takodje i nekoliko sanduka "kinder jaja" ili "kasikara" kako vise volis. Sta bi bilo kad bi bilo ne znam, ali vecina su bila iz "zapadnih" republika onda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio u JNA , 85-86 , blizu Subotice, odredjen u specijalnu jednicu ako dodje do "pobune medju lokalnim stanovnistvom". Bilo nam je receno da je najstroza vojna tajna da pricamo o tome bilo kome. Kad smo imali vezbe ulaz u vojne kamione sam sam nosio sanduk bojeve municije , po kamionu je islo nekoliko sanduka municije i  takodje i nekoliko sanduka "kinder jaja" ili "kasikara" kako vise volis. Znaci pendreci i suzavac nula.  Sta bi bilo kad bi bilo ne znam, ali vecina su bila iz "zapadnih" republika onda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...