Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Dobro jutro, ljudi!

Sad ćemo svi popiti po kavu i malo razmisliti prije nego što na forumu napišemo nešto zbog ćega ćemo morati zatvoriti temu, pa onda premještati postove tamo gdje im je mjesto, pa dijeliti opomene, pa ovo, pa ono...

I to sve netko od tima, a što mislite kome će uvaliti taj posao u nedjelju ujutro? Pa naravno onom tko je zadnji došao!

Zato predlažem svima da odslušamo Bajaginu Tišinu dok se vratim kroz thread i vidim gdje je nastao problem.

 

Može? Ma super! Tako treba! ;)

 

 

Privremeno sam sakrio slike koje smatrate blasfemičnima. Tim će dalje odlučiti što sa njima. molim Vas da se uzdržavate od daljeg istjerivanja pravde.

Branko, kad te nešto zasmeta imaš tipku "Prijavi", pa će netko od tima pogledati o ćemu je riječ. Isto vrijedi i za sve ostale koji su pogođeni nekim komentarom ili slikom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ja tuzibaba pa da prijavljujem. Ako mi smeta progutam i idem dalje. Zasmeta meni i nema veze.Ali je malo licemerno da moji postovi gde se huligan pregazi kolima proglasavaju kretenski i idiotski a tudji gde se na najdegutantniji nacin morbidno izigrava jedna herojska zrtva ,cak i ne komentarise.Nemam ja nista protiv da se to i objavi ovde. Ali mi nije jasan mozak ( akademski obrazovan) koji je to "umetnicko delo" kreirao. A ovde nikakva reakcija na to.Moje "gazenje" je opasno po decje oci koje mogu da ga slucajno vide. Kako bi se "kurcenje" objasnilo nevinim decijim ocima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ja tuzibaba pa da prijavljujem. Ako mi smeta progutam i idem dalje. Zasmeta meni i nema veze.Ali je malo licemerno da moji postovi gde se huligan pregazi kolima proglasavaju kretenski i idiotski a tudji gde se na najdegutantniji nacin morbidno izigrava jedna herojska zrtva ,cak i ne komentarise.Nemam ja nista protiv da se to i objavi ovde. Ali mi nije jasan mozak ( akademski obrazovan) koji je to "umetnicko delo" kreirao. A ovde nikakva reakcija na to.Moje "gazenje" je opasno po decje oci koje mogu da ga slucajno vide. Kako bi se "kurcenje" objasnilo nevinim decijim ocima.

 

 

Brane, požalio si se na sadržaj i to je trenutno rješeno kako je rješeno. Riječ tužibaba ne bi nitko upotrijebio u slučaju da ti ili netko drugi pritisne tipku "prijavi". Meni se ne sviđa ni tvoje gaženje ni ovo slikovito izražavanje mišljenja o NOB-u ili kojoj god borbi bila riječ.

Za Revoxa se nadam da nije imao namjeru provocirati sukobe nego da je sliku postao kao njemu zanimljivu. Ispalo je da jedan dio članstva ne dijeli njegovo oduševljene sa načinom na koji je umjetnik izrazi svoj stav. Budući da se to može tumačiti kao politika pravila foruma nalažu da se makne. To je sve - za sad!

Ako smo sad prebolili tu epizodu možemo nastaviti sa zanimljivim ili smiješnim slikama.

 

 

Prije nego što započne pritiskanje prijava za svaku sitnicu naglašavam da se tumačenje Tima ne mora podudarati sa tumačenjem onoga tko prijavljuje i da je mišljenje Tima konačno. Svakako nastojimo što poštenije i sa što manje privilegija ocijeniti svaki sadržaj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

........ Kako bi se "kurcenje" objasnilo nevinim decijim ocima.

 

Vako "Sine, to je ono po čemu su narodi Balkana poznati po vas svijetu. Volimo bre da se qrčimo i kad treba i kad ne treba. To je izvor naše najveće snage i najveće slabosti. Tako da qrči se i ti sine kad odrasteš. To ti je zavet predaka..."

 

:msn-rofl:

 

Glede "umetničkog dela" nemam ništa reći. Kada imam neku reakciju obično je ispoljim. Sada prosto nisam bio raspoložen za brisanja, pisanja objašnjenja iako sam ja obično najosetljiviji po tim pitanjima. Tu je još 7 modova pa neka malo i njih da stanu nekom na žulj :):P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ađi revoxse taku sliku al sa Njegošem.

ajd

 

evo da ponovim

 

pošto opet neđe odleprša

 

jel valja ova

 

Ne valja. Slika je ocjenjena kao sadržaj koji smeta jednom dijelu članstva radi iskazivanja političkih stavova. Prethodne slike su također sakrivene.

Cijenim da te nije bilo na forumu danas, pa ću ponavljanje tog sadržaja gledati kao na neinformiranost. Svako sljedeće ponavljanje ću smatrati provokacijom.

Zerowaf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne valja. Slika je ocjenjena kao sadržaj koji smeta jednom dijelu članstva radi iskazivanja političkih stavova. Prethodne slike su također sakrivene.

Cijenim da te nije bilo na forumu danas, pa ću ponavljanje tog sadržaja gledati kao na neinformiranost. Svako sljedeće ponavljanje ću smatrati provokacijom.

Zerowaf

 

 

Ok

 

Sve mi je jasno

 

da ne raspravljamo da li nešto valja ili ne jer baš nema nešto kompetentnih na tu temu na forumu, a nisam ni ja.

 

provokacije nije bila, najmanje ne bivše države i NOB đe mi je pola familije poginulo u PARTIZANIMA,

 

no da ne bude i ovo sad protumačeno kao provokacija jer su ČETNICI proglašeni patriotama a i NJEMCI prijateljima

 

kako smo mi definitivno za jedno dobro psihijatrijsko posmatrane, ne mislim na forumaše nego na kompletan BALKAN

 

ja se FINO i ULJUDNO izvinjavam svima kojima su povrijeđenja patriotska osjećanja i koji su ove fotke shvatili kao provokaciju

 

te da bi udovoljio volji dominantne VEĆINE koja od šume ne vidi drvo

 

BANUJEM SAM SEBE NA MJESEC DANA

 

vidimo se 1 juna

 

ako je malo produžite kolko hoćete

 

i molim da se ovaj post ne briše, ako može

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vlado, slobodno smanji na koliko hoćeš. Mislim da si to ovako ranije objasnio da First i Sir Oliver ne bi dizali prašinu. Ovako je tim bio primoran preventivno djelovati jer se slika mogla istumačiti kao politička, a to, već je rečeno, nije u skladu sa pravilima foruma.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ok

 

Sve mi je jasno

 

da ne raspravljamo da li nešto valja ili ne jer baš nema nešto kompetentnih na tu temu na forumu, a nisam ni ja.

 

provokacije nije bila, najmanje ne bivše države i NOB đe mi je pola familije poginulo u PARTIZANIMA,

 

no da ne bude i ovo sad protumačeno kao provokacija jer su ČETNICI proglašeni patriotama a i NJEMCI prijateljima

 

kako smo mi definitivno za jedno dobro psihijatrijsko posmatrane, ne mislim na forumaše nego na kompletan BALKAN

 

ja se FINO i ULJUDNO izvinjavam svima kojima su povrijeđenja patriotska osjećanja i koji su ove fotke shvatili kao provokaciju

 

te da bi udovoljio volji dominantne VEĆINE koja od šume ne vidi drvo

 

BANUJEM SAM SEBE NA MJESEC DANA

 

vidimo se 1 juna

 

ako je malo produžite kolko hoćete

 

i molim da se ovaj post ne briše, ako može

 

hajd` ne brboci, valjda ti je jasno sta je "dominantna vecina" na ovom forumu ili mozda nije? do sad smo se zekili, a kad naidjes na tvrdo, ti se samobanujes - e pa nece da bude lepo! smiri zivac i heklaj dalje, valjda je u tome car zivota i nacin da nam pred ocima ostane uglavnom dobro ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zaludni pop i jarice krsti

 

ete postovanje pregazenih idiota , pa onda i postovanje kako jadan fudbaler dobije po picci

 

pa onda postovanje kako nije lepo da jadan fudbaler dobije po picci pa da se postuje a ne bude obrisano kad je vec obrisan pregazen idiot

 

bilo bi isto da je neko postovao snimak otvorenog preloma na utakmici ........ a nije , slozicemo se .

 

mene kurcenje nije smetalo (moj komentar je bio skaska kako i neakademskome neslikaru moze biti jasno sta je pisac hteo da kaze ) , ali su novopeceni i malo manje novopeceni zeleni pozurili sa uravnilovkom , da se ne zamere

 

pa sad , sto je tu je - mrsko me traziti kako da vratim i da li mogu da vratim sliku

 

alo - Crnogorac - bacaj se u Moracu ako oces , ali nemoj da se ja opsecam krivim zbog toga

 

(jerbo necu - znas onu o seoskoj mladoj - zavrsava se sa "dala ne dala , umreces " )

 

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....mene kurcenje nije smetalo (moj komentar je bio skaska kako i neakademskome neslikaru moze biti jasno sta je pisac hteo da kaze ) , ali su novopeceni i malo manje novopeceni zeleni pozurili sa uravnilovkom , da se ne zamere...

 

mda, jer sam poznat po strahu od zameranja :wink2:

 

Nikog ne ravnam, nisam žurio, nije me briga. Nije to bilo moje vreme pa me prelazak sa kvazikomunizma na kvazidemokratiju i utisci ljudi koji su živeli u to vreme o tome dotiču isto koliko i prelazak sa paganske vere na hrišćanstvo. Niko mi nije nigde poginuo (da znam). Moji nisu bili ni komunjare ni četnici. Deda nikad nije bio ničiji aktivista, glasač, špijun - niti je ujahao u Beograd na magarcu.

 

Jedino što se tiče politike, a što znam o svom dedi je da je plakao kad je umro kralj ali je tada odnos obične osobe i njegovog kralja bio drugačiji. Kao što bi bilo u današnjoj Velikoj Britaniji.

 

Slika jeste nekulturna za moje poimanje kulture. Dinablastera smo sankcionisali jer je upload-ovao slike na server gde se pored upovane slike pojave i gole ženske.

 

Na slici gore čikina piša ulazi u tetinu pišu (tako je moj kolega sa posla objasnio svom sinu šta je sex i ljubav :rofl: ) i ma koliko smatram sam čin suštinski lepim, nešto kontam da je prilično neumereno postovati takvu sliku. Ništa bolje osećaje nisam gajio ni prema figurici sa vezanim đokom kanapom. Priča iza toga koja je vezana za vremenski period mi nije interesantna niti sam u istu upućen.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vlado vrcaj se.Nije mene iritiralo tvoje postavljanje slike vec me je zaprepastilo da takvo njesra neko napravi i da se to proglasi umetnoscu. I nema veze sa politikom. I da je Stevan filipovic samo obicna zrtva ( a ne pripadnik NORa) koja pred dzelatima pokazuje nevidjeno herojstvo i prkos , neshvatljivo je da to neko naziva kurcenjem. Da je mirno obesen ( kao hiljade drugih), to ne bi bilo kurcenje.?!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

Je li ovo naj-cool roditelj ili nije:

 

"You are a huge turd, I

know you have no money. And you are

overpaying if you are

getting illegal drugs, you

goof"

 

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Je li ovo naj-cool roditelj ili nije:

 

"You are a huge turd, I

know you have no money. And you are

overpaying if you are

getting illegal drugs, you

goof"

 

:buehehe:

 

Njoj sam najviše i plakao :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...