Jump to content

Vodokotlićarenje


Zflazar

Preporučeni Komentari

 

...žena već ranije " predlagala " da ubacim neke JBL-e u kupatilo ( koje sam hteo kupovati ), pa neka dobra metal muzika po izboru . . .   :bathroom: . . .

E to je žena. Aj ti danas nekoj objasni da oćeš u kupatilo da metneš zvučnike...Ja odvojio Cambridge Audio amp baš za ti namenu   :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 65
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Trudim se da u toj prostoriji provedem što je moguće manje vremena... Ergo, tišina, koliko je to moguće, mi prija...Za zvučnu kulisu, u vanrednim prilikama, tako i u gostima, koristim šum vode iz česme...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim da predloga za pravo resenje problema jos uvek Nema :no: Ali ,avaj, pa ovo su Digitalano Doba,senzori i mikrocipovi svuda , i samo tako HI -Tech,treba biti u korak sa Jevropom,po mogucstvu i koji korak ispred, razmisljam: Digitalno, sto da ne cak i u vodokotlice.( ma kakvi popofoni , dupefoni,dichtovanja,sumovi vode....) :) ideja Npr : Preciznim rasporedom vise Mikrofona,Hi Fi sistema,PC-a sa pripadajucim Softwerom u tom malom prostoru Toaleta,istovremenim Protivfaznim emitovanjem istih` Iritatnih` Zvukova ponistiti ili svesti na mali nivo svu nastalu `Buku`. :D Odmah nakon takvog ponistavanja te neprijatne `Buke`da krene neka Milozvucna Ambijental Muzika,prosto da covek pozeli da ostane :bathroom: Smatram Drage Kolege da je ovo jedno od Mogucih resenja(Moderno),ali ostavljam i dalje otvorenu temu za dalje predloge, ideje,koncepte ili resenja. :good2: Jer kao i do sada,najkomplikovaniji problemi imaju obicno jako jednostavna resenja ali i obrnuto,jako jednostavni problemi nazalost traze komplikovana resenja(sto je cenim ovde slucaj) :doh: Poz Svima :ok:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ali ,avaj, pa ovo su Digitalano Doba,senzori i mikrocipovi svuda , i samo tako HI -Tech,treba biti u korak sa Jevropom,po mogucstvu i koji korak ispred, razmisljam: Digitalno, sto da ne cak i u vodokotlice.( ma kakvi popofoni , dupefoni,dichtovanja,sumovi vode....) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:rofl::dash1::hyper::frusty::respect: ne mogu da gledam ovo vise. Umrecu........

Jesi vido` Japance sta rade, kakva elektronika na toj Hi -Tech WC solji ,kakva stelovanja,dugmici,moj brale..... Taj Decko prosto uziva u toj Multimedijalnoj WC Solji,cenim......Moze i noge u njoj da opere ,da se i umije,pa cak i da opere zube ponekad :sarcastic_hand: To je Buducnost(Japana) :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ReVox A77 . miRkoprekidac pod toalet dasku pa na daljinsku od revoxa , dva 12" Philips sirokopojasna premazana drvofixom da ne piju vlagusednes , i istog momenta Valkire !!!!!!!!!!!!!!!!!!:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jesi vido` Japance sta rade, kakva elektronika na toj Hi -Tech WC solji ,kakva stelovanja,dugmici,moj brale.....

Taj Decko prosto uziva u toj Multimedijalnoj WC Solji,cenim......

Moze i noge u njoj da opere ,da se i umije,pa cak i da opere zube ponekad :sarcastic_hand:

To je Buducnost(Japana) :Viannen_loungelizard:

Sta reci... Ludi japanci. Nego samo da ne postoji negde slucajno neko crveno dugme koje slucajno sluzi za katapult :padobranac:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ReVox A77 . miRkoprekidac pod toalet dasku pa na daljinsku od revoxa , dva 12" Philips sirokopojasna premazana drvofixom da ne piju vlagusednes , i istog momenta Valkire !!!!!!!!!!!!!!!!!!:Viannen_loungelizard:

Ma sto stedeti....Revox A77 moze,Philips 12`` nikako....Tu bez dva Tannoy-a Gold 15` `ispod nema `efekta` :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta reci... Ludi japanci. Nego samo da ne postoji negde slucajno neko crveno dugme koje slucajno sluzi za katapult :padobranac:

Ideja sa Crvenim Dugmetom Katapulta jeste Kapitalna. :good2:

Jer ako faza izbacivanja Tereta(Dumping the Load Phase)postane nepodnosljiva,eto resenja u mikrosekundi,dovoljno je pritisnuti Crveno Dugme,tada ce nastale jake Sile Akceleracije usmerene uvis a suprostavljene silama Gravitacije resti nas tog `zla` momentalno. :crazy:

(Pokretan Krov iznad Takvog Toaleta se Podrazumeva kao i pripadajuci Padobran)

:buehehe::buehehe::buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za izbacivanje tog zla se kod nas ne koristi katapult, pa ni gravitacija, vec se zasniva pa psiho-fizioloskom mehanizmu koji funkcionise na bazi straha. Ako ne, mogu posluziti i bakterije iz pokvarene hrane. A toalet, ako se nadje, nadje se, ako ne.... :bathroom::0002trtum3:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za izbacivanje tog zla se kod nas ne koristi katapult, pa ni gravitacija, vec se zasniva pa psiho-fizioloskom mehanizmu koji funkcionise na bazi straha. Ako ne, mogu posluziti i bakterije iz pokvarene hrane. A toalet, ako se nadje, nadje se, ako ne.... :bathroom::0002trtum3:

Zamisli kolicinu i intenzitet Straha znajuci da se Pritiskanjem tog Crvenog Dugmeta odleti par Kilometara uvis :eek: Crveno Dugme moze biti i Lazno,znaci bitan je Strah :D Sve jedno Bakterije ne bi prezivele takvo Lansiranje :crazyrocker: Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

očekujem da će se na bebidiyeres uskoro pojaviti jedinstveni fifitopik sa ciljem da se osmisli muzički sistem za kupatilo!

I za akustički tretman istog. Nezgodno sa svim onim pločicama... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

korisniku stipaljkaukucanima cepovi za zastitu od bukenajjeftinije DIY resenjemoze i kao prelazno resenje dok se ne realizuje bilo koja od iznesenih briljantnih ideja:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E sad... nije mi palo na pamet da je precrtavam, ali bas takav WC sam imao u svojoj sobi u Kobe-u kad sam bio u Japanu... Naravno da sam pola sata probdeo na solji probajuci sve specijalitete!!!

:buehehe: :buehehe: :buehehe: :buehehe: :respect:Cak i malo crveno dugme?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...