Jump to content

Auto radion sa USB-om


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 97
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

aman tek ce da bude taman da narezem koji LP :buehehe:

jel to ovi novi što ih sklapju sa talijani :hi:nemoj ako je novi da sklapaš kakve skalamerije unutraotvori se pa metni nešto da valja - red je.naročito ljeti kad otvoriš prozore i baciš ruku kroz prozor :rasta:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a nece bacam ruku kroz prozor - opasno je oce curice da rastrgnu vaku ljepotu ,,,,,,,, a o raspustenicama da ne pricam:buehehe:

А ја ћу да ј***м још један круг па одо. :buehehe: Види врага,овамо Нелсон те јотови а распитује се за касетофон.Ајд вако,свако из свог домена па да се уради DIY за нашег гуруа.Ови што се играју са ситним паучастим делићима нека ураде DAC са USB улазом,па лепо метнеш неки мр3 плејер као извор и имаш и FM,a ја би могао то да ламплицирам са оним мојим минијатурама и да све то стане кутију од ауто радија. :krstix:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh, od @komsija sa HiFi sam dobio Becker-a. Nisu uspeli ništa da urade u service-u, tj. da ga osposobe... :(Naime nedostaje jedan deo (kutija dodatna) a i nešto oko SW-a...Any ideas...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam Pioneer-a DEN-4000UB sa sve USB-om, sasvim solidno radi, MOSFET 50W x 4 kanala... pa ti vidi  a cena je bila negde oko 100 evara...sad je mozda i jeftinije.

+1 I ja ga imam. I folderčić CD-a pod sedištem  :sporty095_2: Radi kao Doxa.  :headphone:Al neće gazda.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U mom Puntu svira ovo, zadnje 2 godine:post-670-0-32212500-1290344091_thumb.jpgCD sam samo informativno probao kad sam ga ugradio, USB i radio se (zlo)upotrebljavaju!USB i sve oko njega je odlicno odradjen, prepoznaje čak i mini čitače SD kartica!Sa druge strane, tuner je baš loš! Probao sam par različitih antena, ne vredi... Slab prijem, ništa bolji zvuk!Ne znam šta Blaupunkt sada proizvodi, svi njihovi uređaji koji su mi svirali u kolima, imali su sjajne tunere.To važi i za Becker!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

999 din :connie_nutzo: JVC bez USB ali sa AUX in pa mozes da mu uturis player. JoViCa4500 din NEO sa USBom Neo6400 din Pioneer ( bez USB ali AUX In) Pionir bez8000 din Blaupunkt sa svime ( bluetooth i USB na kablu) Blau

puko mi nešto net pa ne ode zahvalnica od tehnomarketa: mali jovica ima malo veću cenu, jedna 9-ka fali.znači cifra je 9999.00 din
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima li ko kakvu preporuku - za model

dakle - jeVtino , da ima kulturno radeci radio , i da nema CD mech , no USB input

SD i ostale kartice - nije neophodno

hvala unapred

Moj wife ima Blaupunkt Brisbane u svom Twingetu. Ja samo kutiju za prednju masku od Sony radija. Čisto da zapuši rupu odakle su mi radio onomad ukrali. Blaupunkt Brisbane je bio u Tehnomarketu, ima radio, USB (nazad sa kabelom koji daju uz radio) i napred SD card slot. Svira.

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam na ovom planu ostao u diy vodama, ne totalno ali krpež od zatečenih skalamerija:neko omanje pojačalo za auto + stari kasetaš koji služi da probudi amp iz STBY-a (uz to i radio koristim povremeno iz njega i još zatvara rupu ), signal skinut sa izlaza preampa a originalni NF stepen skroz izbačen. Što se tiče mp3 kao izvor mi služi mobilni fon (samsung L770 sa karticom od 2GB) vezan kablom od slušalica sa činčevima umesto sluški na kraju pa to direktno u amp. Trebalo je da napravim selektor ulaza radi-kas/mobilni ali do danas to nije odrađeno pa prebadam činčeve na ulazu. Glavna fora su zvučnici - pronašao sam dva identična prastara TV Philipsa iz vremena kad se još vodilo računa o kvalitetu zvuka tv-a, to su dva woofera sa bas-reflexom od ekstra tvrde i debele plastike. To je uvaljeno u prtljažnik a iznad prikačen par onih tvitera od 500 din sa buvljaka.Razbija kako se čuje, pitajte sir Olivera ako mi ne verujete :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego sta se desava kad zazvoni? Jel ko blutut, ceo razgovor grmi u kolima.

Šta se dešava, zavisi ko zove i ko se vozi sa mnom :crazyrocker:Prestaje muzika, čuje se zvonjava, mogu da uspostavim komunikaciju . Ja čujem perfektno ali sagovornik mene previše tiho jer je mikrofon onda na kablu a samim tim daleko.Dovoljno je da izvučem konektor za slušalice iz fona i klasično obavim razgovor.Korisna strana ove opcije je što nema zaboravljanja fleške ( telefon po difoltu nikad ne zaboravljam), 2GB omiljene muzike je sasvim dovoljno materijala za slušanje, izmena sadržaja na kartici se obavlja kao i kod klasične fleške preko usb-a. Uz sve ovo uvek imam u torbici i "bubice" za mobilni tako da mogu da nastavim slušanje iste muzike i po izlasku iz vozila.Multipraktik :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Ajd za ovo da napravimo neki group-buy?http://www.maniac-sound.com/index.php?tld=en&page=product_table&category=car&product=09_02_InnoCD%20ExpressU Madjarskoj je oko 30 EUR.

:bad:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...