Jump to content

Auto radion sa USB-om


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Uživo izgleda mnogo bolje nego na slikama, a koliko su mi ga prezentovali u dućanu, izgleda da je ipak korištena neka od već proverenih tehnologija mnogo jačih i renomiranijih proizvođača. Hoću reći, nije kao neki od onih sa kojima sam samo muke imao, 40W u PMPO modu, može da stane uz neki renomirani brend onim što tera na zvučnike. Snage, verujem da uz dobre zvučnike ima dovoljno da zaljulja limariju na krovu, e, sad, ne bih o kvalitetu zvuka pošto se to već odavno ne gleda kad ga filuješ mp3 muzikom... Tuner nismo slušali... (jest do tada tuner svirao)...Elem, rekoše mi da ko zna gde ima za 30€ da se kupi, da im javim, jer je to povoljnije nego koliko ga oni kao zastupnici plaćaju... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 97
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 4 nedelje kasnije...

Da ne pretražujem, dobro sam i ovaj thread našao: saveti za FM transmitter sa pogonom iz upaljača... SD je obavezan (ne mini, voleo bih) a FLAC je, naravno, poželjan...Unapred hvala. Ne bih menjao radio jer je takav da je keeper... Za sada...Ili, recimo, koji od ovijeh da preskočim? Tako me je savetovala i prijatna i poštena Budvanka u radnji pre neki dan...http://www.symbolin.com/www/catbrowser.php?qcatid=184&qmemberid=

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ili, recimo, koji od ovijeh da preskočim? Sve ... u zavisnosti od toga kakva ti je bobina na autu.Veoooooma bitan Faktor kod fm transmitera. Preturio sam jedno 1000 komada raznih proizvodjaca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ili, recimo, koji od ovijeh da preskočim? Sve ... u zavisnosti od toga kakva ti je bobina na autu.Veoooooma bitan Faktor kod fm transmitera. Preturio sam jedno 1000 komada raznih proizvodjaca.

Jel si proturio mozda onaj MNC InnoCD? ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ili, recimo, koji od ovijeh da preskočim? Sve ... u zavisnosti od toga kakva ti je bobina na autu.Veoooooma bitan Faktor kod fm transmitera. Preturio sam jedno 1000 komada raznih proizvodjaca.

Који ауто Ја нисам имао проблема?!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ali ima ovde slicnih stvari za 2500 Svercuju sa Kosova . Brzo citaju ali od muzike ni traga Cudni su i laki za ugradjivanje jer nisu pune dubine , znaci upola kraci od klasicnog CD-a Kasetofona za kola.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Који ауто Ја нисам имао проблема?!

Meni od prilike na svakom autu za koji sam prodao ,a ima halov davac i elektronsku hitachi bobinu ili renix montiranu na sasiji javlja se puckanje i Zujkanje koje 90% sveta neprimecuje ali mene nervira!!! Doduse jedna tura koja se cak pojavljivala i na bubanj potoku je bila fenomenalna u koloni na putu cak i do 300-400 metara smo mogli da slusamo muziku sa jednog fm tr... Doduse u to doba im je bila cena kao i u Conradu 45e
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ali ima ovde slicnih stvari za 2500 Svercuju sa Kosova . Brzo citaju ali od muzike ni traga Cudni su i laki za ugradjivanje jer nisu pune dubine , znaci upola kraci od klasicnog CD-a Kasetofona za kola.

Јел има нека слика, ако случајно на летим да се пређам!!!!?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ili, recimo, koji od ovijeh da preskočim? Sve ... u zavisnosti od toga kakva ti je bobina na autu.Veoooooma bitan Faktor kod fm transmitera. Preturio sam jedno 1000 komada raznih proizvodjaca.

Zar imam bobinu kod diesel-a?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислиш на давач који узима импулсе са замајца?

Samo senzor koji stoji u razvodniku je halov davac , i on radi vrlo debilno , to o cemu ti pricash je senzor radilice i obicno na vozilima francuske proizvodnje !
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko će znati. Za sada se nije pojavila potreba. No...

Ma jok Zivorade elektronika za dizele tera do 400V , koj ce ti djavo nesto sto tera u 20kV . Mada nikad se nezna mozda resis da ugradish plin ako josh malo poskupi Nafta! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jok Zivorade elektronika za dizele tera do 400V , koj ce ti djavo nesto sto tera u 20kV . Mada nikad se nezna mozda resis da ugradish plin ako josh malo poskupi Nafta! :buehehe:

Ma ja, onako, ako stavim neku cevku da se ima napona...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...