Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Jesi li ti to zakukao zarad 80 dinara ili se meni učinilo ? :)

 

Ma jok, fućka mi se. Ako treba, evo, na metar od mene otvoren prozor, idem da uzmem još toliko i bacim kroz prozor. Bacim ja mnogo više para na veće gluposti (hint: cigarete). Više sam razočaran činjenicom da mi se nada da ću jeptino kupiti neku oračicu za zdrljane brazde izjalovila

 

edit: da utopim tugu, istrgovao sam sa kolegom sa foruma neke LP naslove... (kad para žulja, nema leka nego odstraniti ono što žulja... :rofl: )

Rekoh već, ja sam se pemzionisao pa to mora nekako da se proslavi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa to ti kažem :)

 

Bitno je da pronađeš ono što ti se sviđa. Ako ne pronađeš, ma naleteće pre ili kasnije :)

 

No sikiriki :)

 

Naš'o al' je uslov bio all or nothing pa rek'o daj all :) I tako, za par dana kolekcija ploča će biti osvežena sa podosta lepih naslova. Ne bih ni jedan naslov posebno da izvlačim na vrh, ali ima cela gomilica naslova koje nemam čak ni na cedejima, a zna se da danas skoro pa nema šta nema da se kupi na cedejima ili kod braće nam rusa, fino zapakovano...

 

S druge strane, nije da imam slabo srce, al' kad sam ovo video.... http://www.kupujemprodajem.com/Louis-Hayes-Ichi-Ban-8282093-oglas.htm?filter_id=37247806 na trenutak me potkačila aritmija. Jasno je da nije u pitanju naslov koji ima na svakom ćošetu ali mislim da nikada ne bih svoje razumno ja ubedio da za bilo koju ploču platim traženu cenu. Možda je njena tržišna vrednost takva, ali zato ne vozim Majbaha... Meni puno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naš'o al' je uslov bio all or nothing pa rek'o daj all :) I tako, za par dana kolekcija ploča će biti osvežena sa podosta lepih naslova. Ne bih ni jedan naslov posebno da izvlačim na vrh, ali ima cela gomilica naslova koje nemam čak ni na cedejima, a zna se da danas skoro pa nema šta nema da se kupi na cedejima ili kod braće nam rusa, fino zapakovano...

 

S druge strane, nije da imam slabo srce, al' kad sam ovo video.... http://www.kupujemprodajem.com/Louis-Hayes-Ichi-Ban-8282093-oglas.htm?filter_id=37247806 na trenutak me potkačila aritmija. Jasno je da nije u pitanju naslov koji ima na svakom ćošetu ali mislim da nikada ne bih svoje razumno ja ubedio da za bilo koju ploču platim traženu cenu. Možda je njena tržišna vrednost takva, ali zato ne vozim Majbaha... Meni puno...

Luđi sam nego što sam mislio...

Gledam ploču, razmišljam da l' je imam, kada sam je sluš'o i ne vidim c(ij)enu...

Tek kada sam pročit'o kraj Tvoje poruke s'fatim šta te je uznemirilo...

Ergo, ugledaj se na mene, ne gledaj c(ij)ene...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dragi Stein,

nemoj pogresno da me shvatis, ali zasto to radis ?

Ulepsao si mi popodne sa ovim postom. :buehehe:

Ziveo !

 

Hoćeš nešto zanimljivo? Razmišljam mnogo o medi... Jedem mrkvice, rezane na kockice... ali...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...