Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

5-6-7 meseci orcanja po oglasima ponapolju i kupis Tanns kao i ja , za 350-400E

 

sve je to bezobrazluk

 

ili - bolje receno - puno za siromasnog DIY-era

 

Kako se točno zovu ovi tvoji driveri da sad ne šoblam opet po forumu?

 

Što se tiće bezobrazluka  - slažem se! Vidio sam cijene za njih koje premašuju koliko je Stein platio auto, a to još nije ni neka egzotika ni od zvučnika ni od cijene čega sve ima.

 

 

P.S.

Jesi li dobio PP u vezi "kurira"?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Ne misliš valjda da u selu sa 150.000 duša ima samo jedan kojeg su zeznuli pa ga nazvali Robert? :buehehe:

Ne, nema veze samnom, ne znam ko je u pitanju a ja trenutačno nemam ni jedan aktivan oglas na KP a i broj telefona na koji me se može dobiti počinje sa 0600 (dakle, ne Telenor) plus, u oglasu je dat i kontakt i websajt koji vodi ovde: http://www.idealco.rs/izrada-zvucnih-kutija.html pa se tu nađe svašta, između ostalog i nešto što me neodoljivo podseća na kutije koje SuperFi ima trenutačno u kompletu... (dole, pretposlednji red srednja i desna slika i poslednji red, slika levo)...

Očigledno je da se radi o nekoj stolarskoj radionici/firmi gde se neko baš ozbiljno bavi izradom kutija. Trpa se, kako vidim, u te kutije sve i svašta, pa završi na KP...

Pošto sam uživo video kutije kod Superfija, mogu samo da kažem da je nivo obrade na visokom nivou, a znajući SuperFija, kutije su sigurno urađene kako valja. Finiš je besprekoran pa možda ako nekome trebaju gotove kutije za neke drajvere koje ima, vredi kontaktirati ovu firmu i raspitati se?

Jedino što me malo čudi u oglasu je izjava da "nije potrebno pretpojačalo ni ekvilajzer"... Ajd, za ekvilajzer ali da ne treba pretpojačalo... :icon9:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...