Jump to content

Moj sistem :)


zeljkor

Preporučeni Komentari

Zeljkor, ako hoćeš da se očisti oglas od OT-a samo reci koje postove da ostavimo. Možda one u kojima se nabrajaju ugrađeni elementi i njihove cijene?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

oteraste zeljkorov oglas u živo blato oftopika, IMHO onaj ko ima traženu sumu novaca i želju da kupi ove lepotane nema potrebe da se vadi na malu/veliku/zagušljivu sobu, nego lepo izbroji pare, plati dva sezonca vešte u rukama i da te bog vidi!

želja je jedno a mogućnosti su drugo

za frtalj tone zvučnika treba drugačija soba od moje i to nije nikakvo izvlačenje

hteo sam samo da kažem da novac nije uvek odlučujući faktor

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa dobro, jel sad svako ovde treba da se ispoveda da li nema para ili nema sobu ili nema i jedno i drugo.

 

bas ne umemo da cutimo kada nemamo nista pametno da napisemo....

:worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa dobro, jel sad svako ovde treba da se ispoveda da li nema para ili nema sobu ili nema i jedno i drugo.

 

bas ne umemo da cutimo kada nemamo nista pametno da napisemo....

ne pojavljuje se svaki dan ovako nešto na oglasima pa malo komentarišemo, ništa strašno.

nemoj da se uzbuđavaš

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh sto volim neupucenima pokazati kako izgleda i koliko kosta pravi zvucnik :) , kao ovaj! Pre neki dan me kolega (nov, jos zelen) pita kako bi on kupio/pravio neke zvucnike...a ja mu pokazem par "normalnih" zvcnika, on pocne da me cudno gleda i prokomentarise "...nee, ja sam mislio na onakve male kockaste sto stoje na stolu, sa subwooferom, kao Bose..." a budzet 50-100 Eura al da ima bass...Ja mu pokazem moj OBe a on se lagano udalji...i ni rec vise o fi-fi ju.... E ko je sad tu (ne)normalan? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E ko je sad tu (ne)normalan?

 

Mi!

Normalni ljudi ne daju više od 300€ za kompletno rješenje ozvučenja televizora i računala.

U svakoj sferi postoje frikovi. Ribolovci kupuju štapove od par kila €, a auto frikovi diskove od kevlara. Ni jedni ni drugi, a niti mi nismo normalni......i što nam tko može! :hyper:   :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ionako jedna nije dosta jer sam siguran da postoji način da ih se nekako paralelizira i umnogostruče performanse. :D

Opet mi odošmo u OT. :buehehe:

Kako god, nadam se da će Zeljkor dobiti poštenu cijenu za zvučnike, a još bih više volio da nestane razlog radi kojeg ih prodaje ako je stvar u bilo kakvoj nevolji ili "biraj manje zlo" situaciji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tko god kupi kupio je dio povijesti bez obzira što je ovo diy. Nisu ni Kenrickove kutije tvorničke, nego ih isto sklapa od ono malo rijetkih restlova koje pokupi gdje nanjuši da ima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Željkov zvučni zid u maloj sobi zvuči jako moćno. Ič tu ne smeta... Basina moćna a sedi se na 2m od zvučnika.

 

Tokata i fuga u D-molu J.S. Baha zvuči potpuno neverovatno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...