Jump to content

Windows 7


chakija

Preporučeni Komentari

Imal ko da je oprobo ovaj novi win ?Ja sam ga instalirao na novu masinu i veoma mi se svidja kako je uradjen, a na temu stabilnosti i brzine nisam procitao ni jedan negativan komentar. Kazu ljudi da je brzi i bolji od XP-a.Jedino sam imao problem sa TV karticom ali je i ona proradila posle malo cimanja. Inace je uredno prepoznao sav ostali hardver.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 107
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

koliko resursa da se taj shit pokrene uopste ?lako'j tudjim spolovilom gloginje mlatiti .........tako svaki sledeci treba duplo giga rama ......instalirao jesam , i to ti je moje iskustvo .da nisam silom prilika vezan za xp zbog posla , ne bih pogledao nijedan winshit

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo ti radi .( ja ovo inace postujem sa Casio digitrona koji ima katodnu cev kao displej) :rolleyes: edit:zekim se naravno - znam da imas neke stvari koje samo sa tim mozes dekodirati .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja jos uver radim u tom crnom prozoru na 486 na 80MHz sa 420Mb hardom i 4Mb EDO RAM-a i VLB grafickom.

Auu,ala si ti moderan.....Ja jos uvek radim na cevnom(lampaskom)kompijuterui to nije sve taj kompijuter je preteca danasnjih laptopova,samo osim torbe ima kamionsku prikolicu i vuce ga cuveni benzinac ZIL 131V. :rolleyes:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auu,ala si ti moderan.....Ja jos uvek radim na cevnom(lampaskom)kompijuterui to nije sve taj kompijuter je preteca danasnjih laptopova,samo osim torbe ima kamionsku prikolicu i vuce ga cuveni benzinac ZIL 131V. :rolleyes:

Eh kad se setim 1984 sam nabavio Spectruma sa sve 16Kb memorije koju sam naravno sam prosirio na neverovatnih 48 Kb... Posle Amiga 500, a za njom AT 286ca, pa 386, pa 486, pa sam P1 preskocio nego odma na neki celeron, pa dual core... pa u tri lepe...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...