Jump to content

Windows 7


chakija

Preporučeni Komentari

Moj prvi ra�unar je bio Commodore 64 sa kasetom. Kako su to bili lepi dani...kucanje celo prepodne i snimanje/u�itavanje kaseta ostatak dana... :tongue10:

Da li se neko seca Galaksije i casopisa Racunari?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 107
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da li se neko seca Galaksije i casopisa Racunari?

nemoj mi samo reci da si radio fotografiju za njih ? :heh: secamo se naravno ... i Galaksije i Racunara , i Sam-a i Trenda ; a vala i Start-a :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemoj mi samo reci da si radio fotografiju za njih ? :heh: secamo se naravno ... i Galaksije i Racunara , i Sam-a i Trenda ; a vala i Start-a :tongue10:

Naravno da sam radio za njih. Cuvena naslovna strana Racunara sa zenskim nogama... o kojima se pricalo mnogo, cak je i bila rubrika "Cije su noge?"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh kad se setim ...pa dual core... pa u tri lepe...

Ja sam nacisto okasnio... Ja sam upao u vortex tek sa Hercules monohromatskim crno-
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da smanjim googling, noge bile i jos uvek su od moje zene. To je bila prva naslovna strana koju sam ikada uradio i izazvala je veliko interesovanje. Ja sam samo uradio ono sto svaki mladi fotograf uradi - slika sa cim ima. Nakon tih nogu uradio sam jos par kontroverznih naslovnih strana koje je tadasnji urednik Jova Regasek odbio, kao previse za casopis tipa Racunari, te sam morao da okrenem na malo vise prihvatljivije teme. Veoma smesno, ali te noge i danas koristim, a sto sam tek realizovao i crvene sandale i haljinu, ha, ha. Tek sada sam ukapirao kad sam malo pretrazio po nekim od poslednjih snimaka. Samo ovog puta sam zamenio kompjutere za audio. Eto prilike excluzivno za DIYAudio.rs da se razresi tajna stara 24 godine ( ovo zvuci zastrasujuce) i da se vidii gornji deo vlasnice nogu. Normalno sve je domaca proizvodnja ukljucujuci i RAALs. Sto se tice stakala, ne bih voleo da Vas izlazem trosku carine, jer ako nesto posaljem kosta ce vas carina puno... :tongue10: Salu na stranu sa mojim staklima bi malo sta mogli da uradite jer ja oko 90% vremena koristim 4x5" kameru i stakla.

post-118-1247893194425_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad ste me nesto oraspolozili, a posto vidim da ima ljubitelja stakala, motora i audija, te kako je ovde dozvoljeno da se post out of topic...

post-118-12478946426854_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam sedmicu na l...

Citam ovo jutros onako sanjiv i taman pomslim da je Steina poterala sreca i da je dobio loto sedmicu...Inace, imam ja jos uvek na poslu u jednom cosku 386 sa Win 3.11, dobar je bio. Najjaca fora je to sto moja zenetina mnogo voli da zeva u komp kada je nesto radim (kao kontrolise me, #*?@^& *& joj cud zensku...). Medjutim, ne zna MS DOS pa kada god sam radio nesto sto nije za njene oci, ja odem u DOS mod. Onda se ona mrsti, negoduje i zvoca - Sta je sad ovo?! Nista ne kapiram...Samo jos da se pohvalim - znam i operativni sistem GCOS 6 ako ste uopste culi za njega.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sem navoda "Vlada je moj druuuug!!!!" kojim cu sebi neuspesno da pokusam da dodam na vaznosti :tongue10: ......... moj prvi racunar je izgledao (i jos izgleda ) ovako :

post-2-12479034806395_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije da zvocam, al' iduci put joj kazi da malo ispravi ledja jer se ovako vidi nabor na haljini.

sta ti je profesionalna ( doktorska) deformacija ...... ja nisam ni primetio nabor , nego sam izracunavao radijus pod kojim su ledja lepo savijena as ti gospe ........ :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Necu vise da post out of topic, obecavam :heh:

Nemoj molim te da obecavas... Meni majstori obecali da ce sve biti gotovo u sredu... Ne rekose koju... grrrr...Kad smo ve
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...