Jump to content

Windows 7


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 107
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

sta ti je profesionalna ( doktorska) deformacija ...... ja nisam ni primetio nabor , nego sam izracunavao radijus pod kojim su ledja lepo savijena as ti gospe ........ :tongue10:

Kad prede
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj prvi racunar je bio Commodore 64 sa kasetom. Kako su to bili lepi dani...kucanje celo prepodne i snimanje/ucitavanje kaseta ostatak dana... :tongue10:

E pa smo cekali Modlija da pusti u etar neku novu igricu pa je snimis na kasetu pa nevalja pa cekas sledecu e to je bilo vreme pa onda napravis Galaksiju pa sreci nikad kraja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Uparavo skidam:

MICROSOFT.WINDOWS.7.ULTIMATE.RTM.X86.RETAIL.ENGLISH.DVD-WZT

BUILD: 7600.16385.090713-1255

7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso

SIZE: 2,501,894,144 byte

SHA1: 5395DC4B38F7BDB1E005FF414DEEDFDB16DBF610

MD5: D0B8B407E8A3D4B75EE9C10147266B89

CRC: C1C20F76

NOTE: this is original M$ image.

Drug Hazar nam je omogucio aktivaciju ili ti narodski receno napravio coek cr*ck za win koji jos nije zvanicno ni izasao. Treba ga metiti na cistu instalaciju.

http:/*/ifile.it/6xop0br

Ovo je 32bitna verzija i ja cu je instalirati ovih dana. Nadam se da ce raditi na mojoj konfi (sempron 1.6ghz, 1gb rama, 7300gt,754 biostar ploca...)

Prenosim utiske kad proverim kak radi xD

linak ukrašen zvezdicom * jer ne bih da nam se neko navrzne zbog radi širenja SKOJevizma, tj ilegale. Kopi-paste i odstraniti zvezdicu između dva sleša pa ako nekome baš treba...

Stein

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo kuckam sa novog windowza...Najvise problema je bilo sa drajverima za TV karticu ali sam i to uspeo da resim.Jedino mi se cini da je slika malko mutnija u fire foxu sad, tj tekst kao da nije ostar kao ranije u xp-u. Inace aktiviran je legalno... ccccc :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo kuckam sa novog windowza...Najvise problema je bilo sa drajverima za TV karticu ali sam i to uspeo da resim.Jedino mi se cini da je slika malko mutnija u fire foxu sad, tj tekst kao da nije ostar kao ranije u xp-u. Inace aktiviran je legalno... ccccc :P

<br>Cestitamo!<br><br>Kazi mi zar to nije neka "Retail" ili "Pre-Relaease" verzija posto ga i ja cekam?<br>Ja nasao neki Windows7 ALL in ONE x86 x64 finall 7600 4864174.2266... Ali ne skide ga posto nisam siguran da je Full...<br><br>Pozdrav!<br><br>PS<br>    Ovaj edit pobrljavio<br>
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

haha, mnogo <br>-ova :P 7600 je po svim dosadasnjim pricama RTM odnosno to je valjda finalana verzija koliko sam ja shvatio. Znam da je procurela neka kineska varijanta iz Lenovo firme i to je OEM verzija koju ce dobiti proizvodjaci konfiguracija. E sad da li su te dve verzije jedno te isto, ne znam , ali znam da je kamara ljudi instalirala ovo i veoma je zadovoljna. Ja sa druge strane jos uvek ne mogu da iznesem neke realne zakljucke, ali za sada fercera...Mada, upravo procitah na benchu da je M$ objavio da ce 7 avgusta izbaciti finalnu verzijuhttp://www.itx.ba/index.php?option=c...10835&Itemid=1

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

haha, mnogo <br>-ova :) 7600 je po svim dosadasnjim pricama RTM odnosno to je valjda finalana verzija koliko sam ja shvatio. Znam da je procurela neka kineska varijanta iz Lenovo firme i to je OEM verzija koju ce dobiti proizvodjaci konfiguracija. E sad da li su te dve verzije jedno te isto, ne znam , ali znam da je kamara ljudi instalirala ovo i veoma je zadovoljna. Ja sa druge strane jos uvek ne mogu da iznesem neke realne zakljucke, ali za sada fercera...Mada, upravo procitah na benchu da je M$ objavio da ce 7 avgusta izbaciti finalnu verzijuhttp://www.itx.ba/in....10835&Itemid=1

Ha, jes vid'o sta imam <br>-ova :P Ok, hvala ti. Skidam sada i ja neki (onako iz dosade) a uskoro ce se i pojaviti final verzija...A ti nam javi kad budes imao vise utisaka.Pozdrav! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

AR22,kasnim ali moram priznati da sam odusevljen fotografijama! Nacin kojim se poigravas sa svetlom je zaista vanserijski! :P Jos se secam utisaka i "prasine" koja se digla posle nogu sa naslovne...Moje cestitke i pozdravi tebi i tvojoj gospodji!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto i ja juce (djavo ne dade mira) zakopao svoj prekaljeni (skoro 2 godine) i besprekorni WinXP pa ga zameniJo Windozom 7.

Sta reci?

Za pocetak: radi... Puno Eye Candy-a. I muke sa pojedinim drajverima i potraga za softverom koji ce raditi (i nece obarati sistem!).

Eto za sada toliko.

Zadovoljio "potrebu" da posle mnogo godina koriscenja XP-a (Vistu nikada nisam ni instalirao) pa presao na nesto "novo" iz dosade.

Iskreno, moglo je i bez ovoga...

No, mozda vreme pokaze da i nije bila tako losa odluka, ko zna?

Pozdrav!

:P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam i dalje zadovoljan svojom kopijom i svi drajveri koje imam su originalno zamišljeni/namenjeni za Vistu (bar se tako deklarišu)... Sinoć sam ga uhvatio na prepad (MSWin 7) da je odradio automatski update... Da li to znači da neće prestati da radi? Moj je "Evaluation copy" pa sam shodno tome uvek spreman sa USB stickom na koji radim Save As... kopiju svega što napravim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam i dalje zadovoljan svojom kopijom i svi drajveri koje imam su originalno zamišljeni/namenjeni za Vistu (bar se tako deklarišu)... Sinoć sam ga uhvatio na prepad (MSWin 7) da je odradio automatski update... Da li to znači da neće prestati da radi? Moj je "Evaluation copy" pa sam shodno tome uvek spreman sa USB stickom na koji radim Save As... kopiju svega što napravim...

Ja sam ga aktivirao sa "onim" za "activation"... Ako ti treba...Pozdrav!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Pocetnice, drago mi je da ti se slike dopadaju.Sto se tice Windows 7, moj drugar koji radi i prilicno je visoko pozicioniran u Microsoftu mi me preporucio da skinem W7 sa Microsoftovog sajta RC (release candidate) verziju koju mozete ovde da nadjete:http://www.microsoft.com/windows/windows-7/get/download.aspx i koji ce da radi sve do juna sledece godine. Po njegovim recima ovaj system je napravljen da ispravi debakl koji su imali sa Vistom koja ce ocito biti uskoroo zapostavljena. Glavni problem sa Vistom je taj sto nije pogodna za one koji imaju starije kompjutere i koji nemaju dovoljno RAM. Da bi Vista funkcionisala kako treba neophodno je imati vise od 2Gb memorije, sto mnoge starije masine ne dozvoljavaju. Odatle potreba za novim systemom koji nece biti u toj meri zavistan od kolicine RAMa. Takodje je napravljen i Virtual XP koji omogucava da se u okviru W7 run stare XP aplikacije po principu virtual masine. Za sada sam instalirao 64 bitnu verziju W7 i dosta sam zadovoljan brzinom. Normalno to nije kao moj Mac i OSX ali za sada obecava...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle čega? Kada se navataš para od sirotinje kojaa ne ume da sačuva sistem funkcionalnim? Mislim da jeftino radite vi što popravljate, reinstalirate i čistite posledice tuđih gluposti. Ja bi takvima po stoju svaki put kada popuše neku glupost, em bi se navato para, em bi ih naučio pameti...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...