Jump to content

Simovići u poseti Drevnoj Bačkoj


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 71
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E tvoja ce svastika da me podseti! :buehehe:

Ахахаха, свајо, свајо, како теби беше име? :sarcastic_hand:

postoji i provereni lek za drugi puberet - ilovacha :buehehe:

иловача, зеновача.. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a dobro - svaki srednjoskolac zna da nadje onaj graf koji pokazuje zavisnost pritiska , temperature i max vlaznosti ( za vazduK)poenta je - u Ancient Batsch-u nikad nije vlazno :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A jel kutija samo za hvalisanje na forumu ili ce u nju nesto ici od elektronike? Da ne prodje kao sve one kutije iza malih vrata radionice.

ma nek' si ti meni ziv i zdrav :cheers:sad cu ja da napravim jos jedan forum , pa da mogu jos vise da se hvalim :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

a moj drug Vlada mi ostavio poklone od Pape  - sto je nesebicno transportovao all the way from San Francisco ..........kriva nalepnica je brzom napravljena u cast prilike i slikanjcasorry - blur - sunce je vec zaslo ..........

Bogumi, lepo od Tjaleta Nelsona. Nova godina je u Ancient Batsch stigla ranije ove godine...  :ok:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bogumi, lepo od Tjaleta Nelsona.

Колико га је популисао на овим просторима то је најмање што је могао да добије.Надам се да је Зен послао Нелсону који литар Зеноваче и тепсију чварака. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Skoro je spiker na radiju odvalio da je vlaznost 100% ......samo sama voda ...

EDIT

naravno posle sam se setio da nije lapsus jer je relativna vlaznost - da je apsolutna vlaznost 100% plivali bi u vodi kao ribe :buehehe:

Tramvaji ovakvi kakvi su u Beogradu su marke ČKD (Českomoravská Kolben-Daněk)

post-1-056637900 1281260954_thumb.jpg

Ne, ne nisam na taj mislio. Mikorist, ne znam koliko si star ali, rekao bih da si iz mladje generacije. Za malo starije Beogradjane, ovo je tramvaj na koji sam mislio, a evo ga i link za video na youtube. Kad vidim ovaj tramvaj u San Franciscu, samo mi nedostaju Vukovci i da se neko zakaci pozadi na tramvaj kod trole... (na pocetku filma, zuto zeleni i zuti tramvaj su kao nasa stara dvojka)

post-118-002764100 1283640320_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...