Jump to content

Simovići u poseti Drevnoj Bačkoj


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 71
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nadam se samo da nisi zaboravio da pošalješ po Vladi one Zenovače Nelsonu. Naravno i da podaš i Vladi pomalo :rolleyes: Napišeš na nalepnici "Zens surprise". Mada kad se razmislim, možeš da napišeš i "Kinder surprise", rezultat će biti isti :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Blagodarim, blagodarim. Neopisivo zadovolstvo posete Bachu je kompletno moje.

ма не сумњам ја да је тако.. ко је пробао онај тихи отров, другачију изјаву не могаше изњедрити.. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steta sto je poseta kratko trajala. Ali, kao sto kazu "sve sto je lepo kratko traje". :angry7: E sad, sasvim je razumljivo zasto Nelson nije metnuo trafo; ta kutija, i prazna, nije bas lagana; a sto se kondenzatora tice, verovarno je skontao da ovi nasi carinici, guraju nos svugde, cepaju zvucnike, pa ce skidati i kondenzatore misleci de su to kojekakve eksplozivne naprave. :)Bilo kako bilo, lepo je sastati se a bolno rastati...al eto, tu je internet, pa smo svi, ipak, blizu... :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Blagodarim, blagodarim. Neopisivo zadovolstvo posete Bachu je kompletno moje.

Vlado , kontam da te jos pati jet lag , jerbo pises u suluda vremena :Viannen_loungelizard:sad mi bas pada na pamet hiljadu stvari koje nismo ni stigli da pomenemo , a nijedna nema veze sa elektronikom i audiom ....... :connie_nutzo::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vlado , kontam da te jos pati jet lag , jerbo pises u suluda vremena :Viannen_loungelizard:sad mi bas pada na pamet hiljadu stvari koje nismo ni stigli da pomenemo , a nijedna nema veze sa elektronikom i audiom ....... :connie_nutzo::drinks:

Ma sve zajedno, i jet lag i danas kod roditelja na placu i onda posle sa prijateljima na veceru, pa onda sa zenom u Reku, nase omiljeno mesto na Dunavu. Cak sam uspeo, evo po prvi put u zivotu nakon 30 godina voznje, da duvam sa Milicajcima, ne bi li utvrdili da li sam se bas dobro provodio ili samo onako. Ako me ista ubije to ce biti jelo, jer sa svima moram da jedem a spisak je poduzi. Nazalost brojim dragocene minute koje prolaze, utisci se slazu, sve lepsi od lepseg. Ako bih mogao da nekom objasnim kako izgleda kada idem kod Chokija, najblize objasnjenje je kao da idem kod vrhunskog srinka. Mislim da nije moguce uraditi nista tako opustajuce, kao odputovati do Baca, sve zajedno sa voznjom kroz predivnu nam Vojvodinu. Kod Chokija nista drugo nego ubacim se u Zen Mod. Tesko je docarati to zadovoljstvo biti gost kod mog druga Chokija. Evo jedne slike sa titlom Ancient Choky... oooops mislim Ancient Bach :tongue10: Svima se srdacno zahvaljujem na dobrodoslici.

post-118-036291300 1281229911_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ AR2Welcome to Belgrade !:good2:Kako Vam se cini Beograd uzivo ?

U svemu uzivam, samo sa vlagom u vazduhu tesko se nosim. Beograd, divno kao i uvek kod kuce. Zadnji put sam bio pre tri godine i uvek se primecuju razlike. Ono sto se najvise primecuje je da se saobracaj u mnogome popravio, pri tome mislim na postovanje pravila. Nema toliko ludovanja kao sto sam video u proteklim godinama. Provod, restorani, i izlasci se ne mogu meriti ni sa cim.Pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja verujem da je isto ko s. Francisko, samo je tramvaj malo moderniji... :buehehe:

Bez sale, tu si potpuno u pravu. San Francisco ima tramvaje koje su primili kao poklon iz razlicitih delova sveta. Uvek se odusevim kada vidim tramvaj, ne znam od koga su ga dobili koji je isti kao nasa stara dvojka, onako sav zaobljen, sa onim malim elipsoidnim prozorima na vrhu. Normalno tu govorim o tramvajima koji se pokrecu na struju. Ono po cemu je SF poznat su Cable Car, a to su ona manja kola na koja se kace ljudi, ide po sinama a pokrenuti su kablovima koji se nalaze ispod zemlje i rotiraju celom svojom duzinom.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U svemu uzivam, samo sa vlagom u vazduhu tesko se nosim.

Skoro je spiker na radiju odvalio da je vlaznost 100% ......samo sama voda ...

EDIT

naravno posle sam se setio da nije lapsus jer je relativna vlaznost - da je apsolutna vlaznost 100% plivali bi u vodi kao ribe :buehehe:

Tramvaji ovakvi kakvi su u Beogradu su marke ČKD (Českomoravská Kolben-Daněk)

post-1-056637900 1281260954_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Relativna vlažnost od 100% je moguća i znači da je vazduh maksimalno vlažan i da više ne može preuzimati vlagu u sebe.PS Prethodnih dana je bilo velikih problema sa %RH pa smo morali da obustavimo rad ( na užas rukovodstva)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Relativna vlažnost od 100% je moguća i znači da je vazduh maksimalno vlažan i da više ne može preuzimati vlagu u sebe.PS Prethodnih dana je bilo velikih problema sa %RH pa smo i morali da obustavimo rad ( na užas rukovodstva)

Meni su kolege koji su puno godina proveli po tropskim predelima Afrike i Azije pricali o nekoj mernoj klasifikaciji da kada vazduh sadrzi 50% vodene pare, to se iskazuje kao vlaznost vazduha od 100%. Konkretno, kolege iz Nju Delhije i Dzakarte su mi pricali o periodima monsuna kada vlaga u vazduhu bude i veca od 100%, tj. vodena para cini vise od pola sadrzaja vazduha... :hot:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E jesi seronja! :rofl: Taman ljudi uzmu da rastumace nesto vazno na naucnoj osnovi, ti odma': "mak, konac, drn, drn..." :buehehe:Ispravi li se vise, muko i nevoljo? Ne valja ti to nikako, taman smo pred drugim pubertetom, a ti vec trokir'o - ne daj se bre! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ispravi li se vise, muko i nevoljo? Ne valja ti to nikako, taman smo pred drugim pubertetom, a ti vec trokir'o - ne daj se bre! :D

Бубуљице, чибуљице пријатељи... :to_become_senile:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...