Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ufff, pa nisi ni ti blesav.. nije ti lose ovo vuladine .. uzgred - neverovatno mastovito osmisljen site.. vredi pogledati, makar vam se muzika i ne dopadala

Kad smo već kod maštovitog sajta, podseti me lepo...Britanski dvojac "NIZLOPI" i sajt za njihovu pesmu JCB SONG. Obratiti pažnju na grafitnu olovku koja može da šara po svesci. Meni je ovo jedan od najboljih sajtova ikada.Evo i simpatična pesmica

PS Spot su radili ovi drugari MONKEEHUB, a ušli u legendu sa LOW MORALE serijom klipova.   :serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steinika - aj'd vid na ru da li ima Jeff Bridges albumznam da visis stalno tamo , a ja slabo divanim taj ruski madzarski

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3398052Biće kod mene za manje od 3 sata. Trenutačno ima dva seedera, sa menom će da ih bidne 3. Ja imam dobar upload pa moš da se nakačiš za jedno dva sata i skineš očas :) Nije meni rejting za džaba skoro 7.5 :)edit: još manje od sat vremena :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Soundtrack, "Tombstone" iz istoimenog filma. Ako neko zna gde ima da nije lossy forma, neka mi šiljne na pp. Unapred zahvalan. mp3 ima na demonoidu, nema na rutracker, avaxhome niti na TPB.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...