Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ako nekome treba test CD za svasta nesto.

This is one of the most comprehensive of any of the test CD's. It can be used for anything from aligning tape head azimuth to speaker frequency range, testing noise levels of either your cd player or amplifier/receiver, etc.

DENON Test cd

I DVD Audio

Denon

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes da mu ime i nije bas nesto primamljivo ali zato covek svira pa kida - ova 4 stvar 'Central South' je do jaja ........ pa jos u XRCD kvalitetu via FLAC pa na TDA1541A - kida stvarno - toplo preporucujem ovaj album od Peder-a... :buehehe:post-325-0-15987500-1295295620_thumb.jpg

imam ga i u pravu si za sve sto si rekao
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako nekome treba test CD za svasta nesto.

This is one of the most comprehensive of any of the test CD's. It can be used for anything from aligning tape head azimuth to speaker frequency range, testing noise levels of either your cd player or amplifier/receiver, etc.

DENON Test cd

I DVD Audio

Denon

Sir Oliver, bajati su ti linkovi odavna !

Za promenu skini i poslusaj Peder-a. :L3000:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nesto mi se sqrcio flac i dac pa sam poceo opet da slusam cd diskove (jos jednom sve pohvale branku sto imam na cemu tj. na vrhunskoj spravi) i tako dodjoh i do ovog odlicnog cd-a

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa dobro bre ljudi, hoce li neko da da neki predlog albuma, cd-a, ploce....necemo valjda po ceo dan da gledamo spotove sa jutjubaslusate li vi uopste muziku?zar je moguce da moram na fifi forum da bi pokupio neki cd!?mislim stvarno, audiofili, a vise po ceo dan na jutjubu :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...