Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Patrick Watson , pevac i muzicar koji je gostovao na albumu benda The Cinematic Orchestra i njegov sjajan album- Close To ParadiseIma na omotu istog albuma i poneka cevka :D znaci da zvuk ne moze da `omane` ;) Eto i istoimene numere sa albuma :

Uzivajte :ok:

post-556-0-11833100-1295555447_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa dobro bre ljudi, hoce li neko da da neki predlog albuma, cd-a, ploce....necemo valjda po ceo dan da gledamo spotove sa jutjubaslusate li vi uopste muziku?zar je moguce da moram na fifi forum da bi pokupio neki cd!?mislim stvarno, audiofili, a vise po ceo dan na jutjubu :sarcastic_hand:

+1još jedna tema koju sam obrisao od onih koje pratim
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Do ovog albuma nije lako doći, a ko ga ima, može da bude srećan... Kao ja... http://www.youtube.com/watch?v=p_Hg7NIShLw(posle ide Heart - Barracuda a potom, Birth Control i Gamma Ray, a na kaseti piše ORWO! :rofl: ) Beše nekad davno, jako davno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I sve je bilo u redu dok se nisu pojavili Nirvana sa svojim -Smells Like Teen Spirit i momak po imenu Beck sa pesmom Loser... Ali nije sve bilo izgubljeno, pojavilo se i nešto što me sačuvalo od izumiranja sa ostalim dinosaurima koji još uvek misle da je Elvis živ, da Deep Purple upravo krišom snima svoj novi album i da Morrison negde krišom u Parizu pije Cappuccino... Soundgarden!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... i onda se ja čudim kako sam uspeo da teram F5 u clipping... So obvious... I ...http://www.youtube.com/watch?v=LFpfureaCVsAjd sad, nemoj ga terat u klipping... ako možeš... Tek ovo mora da bude LOUD! :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naprosto ne mogu da verujem da ovo nisam predložio! (mislim da jesam ali na fifi...)

Elem, specijalno za kolegu Crnog i društvo za stolom:

Postavljena slika

Il Giardino Armonico, 4 godišnja doba.

Posle ove izvedbe, milion puta preslušano delo više nikada neće biti isto... Ko je slušao, zna o čemu govorim. Ista grupa muzičara ima još pažnje vrednih izvedbi (La Casa Del Diavolo npr)

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

podseti me stein da se latim malo klasike :D

Kad poslušaš (dovoljno puta) 4 godišnja doba u interpretaciji/izvođenju Il Giardino Armonico, napiši da li se samo meni čini, ili stvarno to čine na veoma drugačiji način (u usporedbi sa "uobičajenim izvedbama") ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

poslusao sam i u pravu si, veoma je zanimljivo, nekako drugacije zvuci

medjutim, meni je tesko da ocenjujem druge izvodjace ovog vivaldijevog dela jer je za mene apsolutna referenca oj disk i ovaj covek, posebno kad je u pitanju izvodjenje -leta-

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...