Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

da, ova pesma o dzon henriju je udarna...ali meni je fenomenalno kako je baja napravio specijalnu gitaru (u stvari neki lik iz memfisa mu je napravio), koja ima samo cetri zice i gde je cetvrta bas zica povezana sa bas ampom, a ostale tri sa gitarskim ampomneverovatno sa kakvom lakocom covek svira ovo cudo od instrumenta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sunac ti hebem, da ti hebem...kakav album!!!...

Odlicni su !Da li si video ovo negde kod nas, jel izdao neko ovde ?Gnjavez je da porucujem preko net-a, a na avax-u i sl. ima samo neki uklipovani (+12dB) MP3 rip koji se nalazi i kao FLAC (isto to, samo prekodirano)...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd - ako uspem da skontam na kojem je od silnih hardova - mozda i nadjem te fajlove...

Misli na mene... Ja sam imao sve na crnim pločama, i ne nađoh nigde posle... U zamenu nudim nešto od onoga što imam a tebi treba... Recimo sve od Bauhausa (bez bootlega i garage snimaka), Black Crowes, skoro sve... Da ne nabrajam...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Misli na mene... Ja sam imao sve na crnim pločama, i ne nađoh nigde posle... U zamenu nudim nešto od onoga što imam a tebi treba... Recimo sve od Bauhausa (bez bootlega i garage snimaka), Black Crowes, skoro sve... Da ne nabrajam...

kad prode hrkljus na putevima i blagi nam blagdani , dodjes sa praznim hardom ,isprobavajuci auto :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I konačno se setih šta ne mogu da nađem... u lossless formatu, imam samo vrljavi mpIII...http://www.youtube.com/watch?v=E4XG3oz43O4Ovo je bila naj-cool stvar u vreme kada sam "zaprosio" svoju dragu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlicni su !Da li si video ovo negde kod nas, jel izdao neko ovde ?Gnjavez je da porucujem preko net-a, a na avax-u i sl. ima samo neki uklipovani (+12dB) MP3 rip koji se nalazi i kao FLAC (isto to, samo prekodirano)...

jok, nidje nemasad, za novaka, burazer ide u barselonu, pa ce on da vidi ima li gdeako dobijem ja, dobices i ti...naravno, vrhunski izripovano, sa sve omotom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sunac ti hebem, da ti hebem...kakav album!!!

Sada sam preslušao na brzinu i ono - O.K. je samo nije moj "cup of tea". Malo previše "ušminkano" i "veselo" za moju definiciju bluesa. Lično više volim malo sirovije stvari, ali to je naravno samo moje mišljenje.Npr. ovaj gospodin mi je uvek u blizini CD playera.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I naravno The Black Keys, koje svakodnevno slušam otkako sam ih prvi put čuo pre šest-sedam godina. Što se mene tiče - početak i kraj muzike. Samo bubanj i gitara, prva dva (i po mom mišljenju najbolja) albuma snimljena u bubnjarevom podrumu na trakašu. Poslušajte ako niste gadljivi na lošu (iliti nepostojanje) produkcije :sarcastic_hand: Opet po mom skromnom mišljenju (koje naravno ne znači apsolutno ništa :tongue10: ) najbitniji bend koji se do sada pojavio u ovom nesretnom 21. veku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sećate se OVOGA sa prethodne strane? E, pa cura je pobedila glasovima publike u "Super Talentu", mada, da budem iskren, mislio sam da će pobediti momak sa Hip-hop harmonikom, srećom, nije :)

Novac zarađuje kao ulična sviračica... :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...