Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Neznam da li sam spominjao ovo cudo ali ko ih uhvati uzivo ne sme da propusti!

Ni na jednom koncertu u zivotu nijedan bend od mene nije dobio vise od aplauza, medjutim kada sam prvi, drugi treci... put uzivo slusao Popecitelje na kraju koncerta nisam mogao da govorim od promuklosti, dranja i vristanja. Cista energija zucnih talasa :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako mislis na sabana, nemam razumevanja za tu vrstu muzike, a ako mislis na traku kao nosioca zvuka :good2:

Mislim na Šabana.Razumjevanje dolazi s godinama, pa ima kad da ga stekneš.Često se pitam danas kad stavim Lp ili cd - nebitno od MC5, Nektar, Amon dull, fokus, van dr graff, can i slično da ne nabrajam kako sam imao razumjevanja za tu muziku.Može bit da je stvar neurona koji se ne obnavljaju.Što se tiče ovog cd-a Šabana potrudi se da ga čuješ. Isplati se.A za kasetu se slažemo - prva ljubav zaborava nema - što bi reko naš narod
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam jedan cd sa sabanom i mostar sevdah reunion (odlicna produkcija), ali prosto ne idenisam ja gadljiv na kvalitetne narodnjake, ali ne mogu da slusam narodnjak na jeziku koji ne razumem....krestav glas koji je oblikovan od velike kolicine duvana i alkohalo nije dovoljan da probudi emocije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam jedan cd sa sabanom i mostar sevdah reunion (odlicna produkcija), ali prosto ne idenisam ja gadljiv na kvalitetne narodnjake, ali ne mogu da slusam narodnjak na jeziku koji ne razumem....krestav glas koji je oblikovan od velike kolicine duvana i alkohalo nije dovoljan da probudi emocije

kako ti divno sebi dajes za pravo da se razmases sopstvenim sudovima i dozivljajima ne razmisljajuci o tome da nije svugde i svagda pristojno to ciniti.. :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako ti divno sebi dajes za pravo da se razmases sopstvenim sudovima i dozivljajima ne razmisljajuci o tome da nije svugde i svagda pristojno to ciniti.. :connie_nutzo:

sto, pa ovo je forum...svako ima neko svoje misljenjenije ovo pink forum pa je zabranjeno ne voleti narodnjake
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije zlato sve što sija, a bogami ni truba sve što trubi. Kliknuo na autora, odveo me mighty internet na njegov (k)anal, kad tamo veseli spot sa duvačima na visini:

Eto šta se dešava kada noću bauljaš po internetu... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...