Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Hvala, o hvala, 

Idejni vodja, veruj nisam, To ti je verovao ili ne Ninjin patent. U periodu teske rassentimentalisanosti dunjom, Wolandovom i mojom muzikom, ociju punih suza, iskreno potresen, detinje iskrenim glasom u telu Kanadskog gorosjece uzdrhtalo rece... Cile Mile muzika.  I z zvucnika je tog momenta potekla cista ambrozija, na nebu se ukazala svetlost, a na tanjiru kobasice i cvarci. Tako smo i dosli na meta nivo. Dokazao je svoju superpoziciju (proziva mene i Wolanda, a u stvari voli to... Neznica jedna kabasta iz Svecku) On je duhovni kum. Woland i ja smo samo Istorija. Woland je doduse prvi ukapirao ( i zloupotrebio)  CM kao sredstvo, potencijalno vazno za penetraciju i izvinjavanje al to je vec neki drugi traktat.

Posle ovog malog mementa na slavne pocetke CM-a stavljam slem na glavu i vanglu na dupe. :buehehe:

sad cu i ja u slicno

Miles From Our Home - 1998

post-264-0-88514400-1421534449_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve je istina što je Grozni reko.. u kontekstu penetracije je zaboravio da citira samog sebe rečima: "seks degradira ličnost" ali to je već drugi padež, onaj o alternativnoj upotrebi CM-a u krajnje prozaične svrhe.. međutim,esencijalno je da je CM-u Ninja dao ime.. ko Rambo Turbofolku.. [emoji3]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle ovog malog mementa na slavne pocetke CM-a stavljam slem na glavu i vanglu na dupe. :buehehe:

 

 

u kontekstu penetracije je zaboravio da citira samog sebe rečima: "seks degradira ličnost" ali to je već drugi padež, onaj o alternativnoj upotrebi CM-a u krajnje prozaične svrhe.. međutim,esencijalno je da je CM-u Ninja dao ime

 

:crkavanje:     :crkavanje:      :crkavanje:      :crkavanje:       :crkavanje:

 

Pozdrav za Kuma CM-a :aikido:  Kumeeeeeeeeeee

 

https://www.youtube.com/watch?v=AcgHjJfSMBQ

 

:oke::guitarplayer::preved::nananana:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A nakon toga veseli i razigrani kumovski srdacni.

 

Bohren & Der Club Of Gore - Dolores

Kad ste sami, tuzni, depresivni, pustite ovo. Svi problemi. a i Vas zivot, bice kao rukom odneseni. Posle ove ploce bicete nista. Potvrdice sve vase strahove i slutnje i pritom ih multiplicirati. Ploca za ponedeljak ujutru.

post-264-0-47678000-1421570284_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...