Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

@rasja na koncerte ne idem poodavno tako da nisam bio ni na čarlsu lojdunekako više volim da kupim 3 cd- preko amazona nego da odem na koncertne znam, mozda gresim, ali prošlo me nekako...

šteta za koncerte, teško da bilo šta može da se meri sa doživljajem muzike uživo, ali pretpostavljam da svi prođu kroz takvu fazuzar i ecm nabavljaš sa amazona?nisam se baš udubljivao, ali cene nisu toliko razlčite od onih kod domaćeg distributerabez vinila, ovaj put, samo tjub

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

@rasma sve nabavljam preko amazona, osim jogurta, bureka i prolom vode...kakve su cene kod nas, ne zanima me, ameri su shoping meka, svi ostali su trice i kucine

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sennheiser, Sara K. i jutarnja kafa u savršenoj harmoniji. Blago neispavan i početak je nedelje ali koga boli uvo :)Made in the shade - FLACpost-117-0-73109900-1326699555_thumb.jpgSlušalice od ranog jutra. Nešto mi se ne slušaju vikendaške priče kolega iz office-a :coffee: Rado bih se teleportovao kući.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U jednom trenutku sam doživeo astralnu projekciju koliko pojedini smaraju, pa sam morao da stavim slušalice.Sa Holanđankama slobodno nastavi. Nešto mi govori da nije dosadno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...