Jump to content

Behringer Ultramatch PRO SRC2496


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Fikus fantomjes da su mu u mnogim slucajevima realizacije poprilicno fluffy , al' da zna da ronda i proronda nove informacije - posreci mu se pogledajte ovo , pa da pravimo GB http://www.lampizator.eu/LAMPIZATOR/TRANSPORT/behringer/Behringer.html :thumbup: gde ima da se nabavi kod nas taj ultra..... ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 209
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Evo ga na sajtu Mitros-a :

http://www.mitros-music.com/products/1487-ULTRAMATCH_PRO_SRC2496/7/

Mada, treba proveriti telefonom da li ga zaista imaju i da li su ga ikada i imali, posto znam da im sajt nije bas najmerodavniji (barem kada sam kupovao neke delove za bubnjeve).

tnx;

ma znam ja za sve njih , nego mi pade na pamet da ne zna neko slucajno oneko "novo" nabavno mesto sa sve cenom

smor mi je sa nasim nabavljacima ....... npr. svi imaju multicore kabl , a kad ti treba onda im bas nestalo....... samo jedni drugima pozajmljuju po 30m

:thumbup:

edit:

poslao im mail sa zahtevom informacije o ceni , roku isporuke i ev. popustu na kolicinu

edit edit :

mislim da bi ovo - uz male i pametne prepravke ( ne obavezno vrazja lampizacija , bar ne onako kako je radi fikus ) mogao biti izvanredno jeftin nacin dolaska do kulturnog DACa ; koliko se secam , bar je ovde bilo interesenata ihaj za to

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvini ali zar se ne kaze ispravno LAMPIZDACIJA??? :thumbup:

nemate vi Prestonicani pojma ...........

:cheers:

kaze se Lampicajzlacija ........

ej , Lampice su u pitanju ......

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pu .......

odgovor iz mitrosa

Posto smo jos uvek u fazi ubacivanja sadrzaja sajta (proizvodi, novosti, akcije,...), cene proizvoda ce biti objavljene uskoro. Do tada Vas molimo da kontaktirate nase prodavnice ili nas posetite licno na nasim lokacijama.

edit:

nazvao tlfnom BG :

sledeci lager za 2-3 nedelje i onda cemo moci da odgovorimo po pitanju cene .......

a sta ako ga ni onda ne dobiju ?

:thumbup:

poslovnost na delu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taj Fikus nemoze vise da se sastavi sa razumom...il je gluv ko top. Sad svi dac cipovi koje je testirao su rame uz rame...ess sabre, wm8742, CS4397 i sad ovaj AK4393. Jes babu moju partizanku..Kad je poredio kineski kit sa cs4398 koji na plocici ima i upsempling...to nije valjalo ko goli ssdac sa cs4397. Sad upsempling razbija sa ak cipom u tom nakrkanom beringeru.Ne osporavam beringera...ako pozivi u radu i ne pokvari se sam od sebe...uvek prestavlja beng for the buck.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taj Fikus nemoze vise da se sastavi sa razumom...il je gluv ko top. Sad svi dac cipovi koje je testirao su rame uz rame...ess sabre, wm8742, CS4397 i sad ovaj AK4393. Jes babu moju partizanku..

DAC-ovi i jesu jako blizu ;ono sto je ogranicavajuci faktor je ono posle DAC-a i naravno opsta sema napajanja , i to daje najvece cujne razlike izmedju implementacija ;maltene svi DACovi modernih generacija su toliko integrisani da su daleko manje zahtevni po pitanju napajanja od recimo 1540 i 1541.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije skupo preterano....sve sa postarinom...nesto jace od ovog behringera u inostranstvu a mozda povoljnije nego kod nas sto bi bio. Svi ulazi, svi izlazi, softverska kontrola preko usb i wolfsonovog programa sa sajta, hardverska preko jumpera. Ja ga platih od vojnicke plate... :thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ESS Sabre 32bitni je skup ko djavo sam...evaluation board sa dodatnim napajanjem je 550-600eu klot bez postarina i dazbina.Al jeste najbolji trenutno...pa sve josh i osmokanalni.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije skupo preterano....sve sa postarinom...nesto jace od ovog behringera u inostranstvu a mozda povoljnije nego kod nas sto bi bio. Svi ulazi, svi izlazi, softverska kontrola preko usb i wolfsonovog programa sa sajta, hardverska preko jumpera. Ja ga platih od vojnicke plate... :thumbup:

proces i rezultate igranja na forum , molicu lepo ....... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa kad se uvek ljudski odmah odazovesh kad je vapaj neki...Al da mi nije bilo Slobe...babel nebi svirao.

hehemora da je on bio zedniji tih dana ...... a meni jedan od perioda kad me smore mobilnim pa ga zaboravim uklljuciti ....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to josh za proslu godinu prica...kad su goreli osiguraci na soft startu ko petarde....a edelinski torus svirao orkestarski od kvaliteta izrade.Ako su bassivusovi aleph30 monoblokovi proradili iz prve...znaci da sam se popravio. :thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to josh za proslu godinu prica...kad su goreli osiguraci na soft startu ko petarde....a edelinski torus svirao orkestarski od kvaliteta izrade.Ako su bassivusovi aleph30 monoblokovi proradili iz prve...znaci da sam se popravio. :thumbup:

vis kakko se to siri ........ zaradjivanje piva :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...