Jump to content

Behringer Ultramatch PRO SRC2496


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 209
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E pa onda da naguram i 100ti..Primi li mail sa info o wm8741 i slicicom?

jesam malopre i bas sam gledio .....kad dodje vreme , furaj si thread ...... al- da se vrnemo na Behringer - sprava se ubila za experimentisanje , a i skutijana ( iako se slazem sa fantomom da je ruzna k'o djavo) i vec funkcionalna a - ako se dobro secam iz AR22 bavljenja sa njihovim procesorima - DAC chip se ladno menja sa novijim ;sto se tice tih stvari verujem da bi i on imao sta da kaze o mogucnostima tweak-a
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda bi mogao pomoci oko nabavke.Imam covjeka tu iz vasih krajeva ( mislim na sjever Srbije)od koga sam ranije nabavljao neke uredaje. Trenutno je u Njemackoj i poslao sam mu poruku da vidim za koliko bi mi mogao donijeti Ultramatch PRO SRC2496. Vidim da mu je cijena u Germany

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda bi mogao pomoći oko nabavke.......

hvala ti na trudu unapred ....ono sto videh po netu da ga ima i za 130 dolara ..... sto ce reci - vredi traziti negde gde bi izasao oko stotinjak ojra ..... kako god okrenes - ako je kod komsija ta cena , valjda ga mozemo i mi iskopati
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.artistsystems.net/mex/artikal.php?art=260Nego se nasao zrtveni jaro da uradi proto od ivete?Sve ovo ostalo ce se lako kad taj jfet izlaz bude krajnje koncipiran...

danke syncta cena je jos uvek ok ...... a jos kad bi dali 10% off :thumbup: cisto iz principa ........ fazona ..... stogodjyvette je jos nisko na listi prioriteta .... bar zasad
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.artistsys...kal.php?art=260Nego se nasao zrtveni jaro da uradi proto od ivete?Sve ovo ostalo ce se lako kad taj jfet izlaz bude krajnje koncipiran...

Ne treba ti ivete za ovo, AK4393 ima naponski izlaz, samo treba napraviti LP filter sa JFET baferom i mirna Backa :thumbup: (inace imam DAC sa ovim chip-om : M-Audio SuperDAC 2496 i svira bez mane)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izgleda da cu ja prvi sastaviti Ivette. Zavrsio CD931 i sledece nedelje krecem na CD820 i RCD855. Za pocetak ce Ivette na suplju plocu pa ako se pokaze kako treba onda cemo dvoslojnu sa smd u produkciji firme The ZM Audio.

EDITOVAN NASLOV FIKTIVNE FIRME

:thumbup:

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ova cijena nahttp://www.artistsystems.net/mex/artikal.php?art=260je po meni dobra. Ko sto rekoh ja sam onaj stari platio da se donese i Njemacke 120 euraAko se dobije popust na vise komada to bi moglo do

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne treba ti ivete za ovo, AK4393 ima naponski izlaz, samo treba napraviti LP filter sa JFET baferom i mirna Backa :thumbup: (inace imam DAC sa ovim chip-om : M-Audio SuperDAC 2496 i svira bez mane)

iz tvojih usta ...... ja taman gledam semu i kontavam da ne treba I/V ......btw.sto vas se vise skupi , jeftinije ce vas doci moj SRC ...... :rofl::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi sta bi radio na ovome? U na semi je opa2227...Tu me zanima samo xlr izlaz...ovaj zadnji opamp za rca zaboravi.

Za ovakve filtere (oko IC U7-A i U7-B ) meni uvek dobro svira LT1361, moze i AD826 (OPA... u toj prici ne volim). Favorit mi je svakako AD797 al' je malko skuplji i teze se nabavlja. Podrazumeva se da uslove rada treba prilagoditi svakom chipu ponaosob.Ako si od onih sto se gade na OpAmp-ove generalno, stavis JFET buffer (B1 ili komplemetarni) i uzivas :thumbup: P.S. LT1361 je nenadjebiv kao buffer-filter chip, topoloski nema manu:

post-20-1246647081106_thumb.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ovako bi to izgledalo sa JFET bufferom - moze i k170BL ili V, al' nakon sto sam probao BF862 ne vracam se nazad :thumbup: Imalo bi tu jos malo da se dotera, ali in situ - uparivanje/kontrola offset-a i sl. al' generalno to bi bilo to:Aktuelna je i Curl-ova sema (push-pull buffer sa k170/j74, kao u LDR) kome se svidja, meni licno bolje zvuci ova, Single Ended buffer, a la B1. Curl-ova sema bi imala prednost u odnosu na SE varijantu sa k170BL/GR jer moze da vozi niza opterecenja (1k), ali u odnosu na BF862 i k170V ta prednost se gubi, ostaje da se bira po sluhu :cheers:

post-20-12466491352968_thumb.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...