Jump to content

Ge SE amp-6N23P tube


bata bane

Preporučeni Komentari

- cusnuto pod tepih ono sto nije jasno, a postoji...

To kod se kod veterinara odma progasi skartom i ide na prinudno klanje...i onda vise ne postoji...u nejasnom obliku...vec koegzistira u pristupacnijem ili ti jasnijem obliku kao kobasice, kavurma, svargla, itd, itd :ok:Sto se tice calkulatora, nosen izrekom "sta zna dete sta je 100 kila" ja lepo ukucam 400H i neki mali pF i to je idealno, ali predpostavljma da to tako nee ideeee, i da naravno postoje restrikcije i ogranicenja koje ne daju da to tako moze...sho bi rekli ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 486
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

To kod se kod veterinara odma progasi skartom i ide na prinudno klanje...i onda vise ne postoji...u nejasnom obliku...vec koegzistira u pristupacnijem ili ti jasnijem obliku kao kobasice, kavurma, svargla, itd, itd :ok:Sto se tice calkulatora, nosen izrekom "sta zna dete sta je 100 kila" ja lepo ukucam 400H i neki mali pF i to je idealno, ali predpostavljma da to tako nee ideeee, i da naravno postoje restrikcije i ogranicenja koje ne daju da to tako moze...sho bi rekli ;)

А де је ту величина језгра,број намотаја,дебљина жице,итд.То је тек реално,пуштите ми ви ту математику на компјутерима, компјутери неће да мотају :angel0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma jes sipi - zaboravih ono "u matematickom modelu" ...

Znam ja da ti znas, al' Bane jos ne zna ni kol'ko zice ide u 400H a kamoli imaginarnu komponentu :rofl:

... компјутери неће да мотају :angel0:

Al' zato je majka rodila propalicu da vrti motalicu! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam ja da ti znas, al' Bane jos ne zna ni kol'ko zice ide u 400H a kamoli imaginarnu komponentu :rofl:

E tooo je vec, vrloooo, realna komponeta, i molim vas da to imate na umu :to_become_senile:;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:clapping:a kad niko drugi ne vole ....... a on se sam mece

Ко се бре меће?Ја само рекох да нисте дали представу човеку колико је то жице у тих 400Н....Нисам баш толико пропао да намотавам толике Хенрове :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim ja da cu morati ja da uzmem zice u svoje ruke :buehehe: Koliko sam shavtio oko 150H je mera, a duplo jaca struja nego sto vuce lampa...koliko kapiram to je oko 50mA... :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pojasni zadnju recenicu

Plate Choke, koliko sam shvatio za ovu namenu, za 6n23P, bi trebao da bude najmanje 100H, ali 200H jos bolje , struje bar 30 mA...tako sam bar shvatio :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta ti mislis, da li moze (baska pitanje - da li je vredno truda i sredstava; sto nema vise takvih cak i u money is no object varijantama)? :character13:

ima ima - samo tebe ne interesuje , pa i ne znas
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne vredi ti nikakav anode choke koji ce imati Rdc veci od 1/10 sadasnje vrednosti anodnog otporasto ce reci - sve sto ima Rdc preko nekih 500 oma je mrka kapastavljanje choke-a je igranka ciji je cilj izmedju ostalog upravo da se smanje termogeni gubici u kolu anodea CCS ce biti nacrtan veceras

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...