Jump to content

SemiSouth power Jfets .......... FW J2


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

you told me once how much they're more effective than Cu spreaders ?

Naah, they're about the same efficiency as Cu spreaders, just a fraction of the weight, and with a few nifty features seen in no other material that I know of.The main reason for me to use pyro-carbon heatspreaders is that it besides having high conductivity, is directional. This allows me to make all the critters run under the same temperature, even during the power up/heat up sequence. Had I needed to use copper for the Donuts for instance, I would have ended up with like 20-25kg higher total weight. I honestly think that they are heavy enough as is.Magura :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na cemu da premerim ?ladnjak na podu sa SSpcb na zvucnikuPSU na polici sve to u radionici ja u dnevni boravci ( noc li je majku mu , a ja u dnevni boravci ) 700m daleko sorry - English speaking guys - sometimes is faster to make fun in own language :rofl:edit:a i sto da merim - kad znam da sam u pravu :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego ne znam da li sam vam spominjao, manje mi se greje nego Babel..:sarcastic_hand::sarcastic_hand::sarcastic_hand::crazyrocker:

Слобо,Слобо,Зен је за све крив.Донео ти РСВ кад и ракију.Мене лампаша(ја само грејем ,не ладим) си питао за сугестију после ракије.Није сокоћало метно у кутију да се вади да не може да мери,Кад мало боље размислим жао му да имаш бољу справу од њега. :sarcastic_hand: А ако није Зен....ракија је за све крива. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...