Jump to content

Gde nabaviti dobru lemilicu ?


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 140
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E bas steta sto nismo u Nemackoj - progledao bih za cetvrtinu jeftinije :ermm: Ta bi lemilica morala malo i sama da lemi pa da dam tu lovu za nju ;) Do 100 evra i pomaze bog, za sve preko toga - bolje kupiti delove/ploce/... Mada, ko ima viska love neka kupi dve odma' ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za manje para imas slicnu stvar kod DICa sa sve silikonskim kablom koji nikad ne mozes da izgoris...Pozdrav

Ma znam, al' ako kupim DIC ima Impuls da me tuce sa onom je-bi-si-tuls u glavu :ermm:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad kliknem na link ispada "service not available".znaci, je-bi-se too(ls).uzgred, mogu sa elpro-grocka lemilicom da lemim sto vecina sa tim nabudzenim imenima.cemu bre balavljenje za nepotrebnim?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lako vi galamite kad mene nema. Ja danas bio u prestonici, tj Novom Sadu, i ustanovio da tamo nemas gde da kupis deo za elektroniku. Sta god sam trazio nisu imali. Ili ja baratam nekom mnogo naprednom elektronikom ili su oni mnogo zaostali?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lako vi galamite kad mene nema. Ja danas bio u prestonici, tj Novom Sadu, i ustanovio da tamo nemas gde da kupis deo za elektroniku. Sta god sam trazio nisu imali. Ili ja baratam nekom mnogo naprednom elektronikom ili su oni mnogo zaostali?

Onda da premestimo prestonicu u Tokio ? :ermm: Ili ipak ne, tamo ce da nam okace fenjere da kosimo i nocu, opet nista od DIY audia ;);)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Samo đubar.

Fakat! Samo nek' je jeftino, nema veze veze sto je lose do neupotrebljivosti, i tako od dihtunga za cesmu do el. komponenata i dalje... jebiga, masovno siromastvo i ne samo materijalno, jos je poraznije to pristajanje da se bude stoka, magarci uvoze otpatke, sire svoju profitnu marginu do beskraja a narod zadovoljan, kupuje jer je jeftino :thumbup: Eto ti Steine, sto me baci u bedak, srpski sirotinjski neo-demokratski blues ? :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto ti Steine, sto me baci u bedak, srpski sirotinjski neo-demokratski blues ? :thumbup:

Ma daj, nije sve tako crno... Recimo oni Gujini potenciometri su plavi... :cheers:Demokratsko plavi....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... Ja danas bio u prestonici, tj Novom Sadu, i ustanovio da tamo nemas gde da kupis deo za elektroniku. Sta god sam trazio nisu imali. Ili ja baratam nekom mnogo naprednom elektronikom ili su oni mnogo zaostali?

U pravu si. To je generalno veliki problem.Ne moz' nista k'o svet naci. To ti je da popi*dakises... :thumbup: Ili ako ima, nesto malo "nestandardije", onda hoce da te oderu koliko nabiju cenu!Ne gine da giljas do BG-a... Ima svega. I Mortadela i Nutela...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fakat! Samo nek' je jeftino, nema veze veze sto je lose do neupotrebljivosti, i tako od dihtunga za cesmu do el. komponenata i dalje... jebiga, masovno siromastvo i ne samo materijalno, jos je poraznije to pristajanje da se bude stoka, magarci uvoze otpatke, sire svoju profitnu marginu do beskraja a narod zadovoljan, kupuje jer je jeftino :thumbup: ...

Mnogo istine je ovde receno. Mada mislim da smo i sami krivi sto je izbor toliko skroman. Jer, samo jeftino je dobro. Ma sta dobro?! Najbolje!(A tek oni sto imaju nesto sto valja... Koje su to "budale", "jadnici"... :rofl: )Kaze jedna poslovica: "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino."Svakom svoje. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...