Jump to content

Gde nabaviti dobru lemilicu ?


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 140
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ersa nikada ne moze da bude dobra ko weller. nije bila a nece zadugo.sto se tice vrhova, veler i plato koji su original traju dovoljno dugo a kopije su posledica kineziranja.(ersu niko ne kopira)za igrarije je dovoljna i antex lemilica.stoperica kao mera

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba mi savet - sta koristite -i gde ste nabavili i za koju cenu ???

Verovao ili ne, Iskra, 25W, kupljena 1992 u Iskra prodavnici gde se sada nalazi McDolands i bese tada nekih 923 dinara, i jo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ersa je sa procesorom

a sta tu radi procesor? regulacija temp i neki display?

ja imam neku kinesku i posle jedno 20min rada mogu da je okrenem i drzim sa siljak-vrh posto drska postane vrelija od siljka :huh:

PS.

sta je Pace MSS100? meni je search ovo dao Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

......ja imam neku kinesku i posle jedno 20min rada mogu da je okrenem i drzim sa siljak-vrh posto drska postane vrelija od siljka :huh: ....

sta te briga - bitno da lemi ...... :huh: sto se tice MSS100 - ako ti otkrijem , moracu te ubiti ........ :huh: jos si mlad :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne da mene odeljenje za vanredne situacije i centar za obavestavanje. mada zvacu te sutra iz centra da se obavestim u vezi te oznake :huh:

google images - first hit
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja imam neku kinesku i posle jedno 20min rada mogu da je okrenem i drzim sa siljak-vrh posto drska postane vrelija od siljka :huh:

E pa zbog takvih lemilica sam i pokrenuo postupak, ovaj..hdedoh reci...topik... :huh: Valjda znaju ovi nasi DIY majstori koji su letovali zadnjih 20 i kusur godina sta valja...Drskom sigurno nisu lemili ko ja i ti... :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda ovu od 25W - mislim da je dovoljnaza nase igrarije - posto nismo mi toliko profi... :huh:

Ne zaboravi da mala stap lemilica sluzi za lemljenje elemenata na plocice i da uz nju treba da ima
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima u elementi i znam da su jeftinije te sa regulacijom. drug se razmisljao da je kupi ali posto on lemilicu koristi jednom ali svake prestupne godine odustao je od kupovine :huh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...