Jump to content

Lapp Kabel


DamirDj

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 138
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

[Offtopic]Au kakvi ste vi likovi... kako li se samo setite sta je neko negde nekad napisao... 'bem li ga, niste mi jasni. Cak je i medju-forumsko quote-ovanje palo, sa sve zaokruzivanjem crvenom... ccc...[Ontopic]Sto se kabla tice, ja sam knap, nemam viska. Trebalo mi je zapravo jos malo, ali slab sam sa kintom pa sam uzeo toliko. U mojih 9m je i 3m za germanijumskog freak-a. Iako on ne zna, ja znam da mu treba. :clap:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Колико ти треба?

Interventno oko 2m mada sam planirao da kupim oko 4. Javljeno mi je da ga verovatno ima u ITC pa cu proveriti... Ako moze regularno da se kupi ne bih nikoga opterecivao da vadi iz sopstvenih zaliha. Veliko hvala u svakom slucaju!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd i ja da se priključim na spisak željaja bih kupio 1-1.5m lapp strujnog kabla, ali terminisanog...znači, gotov proizvod.ako neko ima viška...samo neka kaže cenu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd i ja da se priključim na spisak željaja bih kupio 1-1.5m lapp strujnog kabla, ali terminisanog...znači, gotov proizvod.ako neko ima viška...samo neka kaže cenu

Сачекај да пристигне, можда ће се и наћи неко парче за тебе!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kabel je vec uplacen samo ne znam da li je stigao onaj deo sto je falio. Da li Vam vise odgovara raspodelu u BG, da se neko zauzme, ili da salju meni pa ja da rasparcavam?

Ja sam se već javio po ovom pitanju. Neću imati vremena za rasparčavanje/slanje kuririma, ali rado bih se prihvatio posla.Ostali Beograđani ćute...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobrovoljno se prijavljujem da se kabl distribuira za svu beogradsku bulumentu kod mene... centar grada, parking zagarantovan, ljubazni domacjin, uvek ima pive ili rakije ili kafe. Ako ima neko iz zemuna (chesto idem i u munze) mozhe da dobije maltene na vrata ako mu je mrsko da dolazi preko reke :clap: . Ajde uzdravlje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobrovoljno se prijavljujem da se kabl distribuira za svu beogradsku bulumentu kod mene.

Ето београдска територија је решена!Хвала Паламудине што си се прихватио, јел да ми идеја није била лоша :clap:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...