Jump to content

Lapp Kabel


DamirDj

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 138
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

 Živorad - 3x2.5mm2 > 20mmachinori - 3x2.5mm2 > 9mhifish - 3x2.5mm2 > 4mneskor - 3x2.5mm2 > 6mgidjga - 3x2.5mm2 > 5mDamir - 3x2.5mm2 > 6mImpuls - 3x2.5mm2 > 10mЗа мене - 3х2,5мм2 > 16m (ovo je deda)pile - 3x2.5mm2 > 6mMLAVA - 3x2.5mm2 > 6mandrics - 3x2.5 > 10m Nesic - 3x2.5mm2 > 7mZare - 3x2,5mm2 - 4m

Ako dobavljac ne slaze kabel bi u toku dana trebao biti kod mene. Molio bih da mi posaljete adrese privatnom porukom i da navedete da li imate zelju za odredjenom ekspres sluzbom ili moze i AKS?

Колега, ајде у наставку сваког од нас допиши и вредност, тј колико кошта наручена количина!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bice mala izmena u ceni. Upravo sam razmerio za sve kabel i konacan skor je Impuls -4.7m. Posto ja ne zelim da platim kabel a ne dobijem ga, podelicu ukupnu sumu na broj metara koji je dobijen. ne znam kakvo je merenje u pitanju kod Vesimpex-a ali samo za primer, kabel je dosao u 3 komada: 93+10+12. 10 metara je bilo dugacko 9,2 i to dobija machinori. 12 metara je bilo dugacko 12,3 i to je podeljeno na 4+4+4,3 gde 4,3 ja uzimam iako ne znam kako da ga iskoristim. Pa stoga celokupna suma se deli ne na 115 nego na 110 metara sto cenu dize za nekih 10 dinara kad se uzme da je par dinara bilo viska.Konacna cena je 310 dinara po metru.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lappo :clap: smo naručili, kabl je stigao, biće svima uredno poslat.Sad lepo treba i da se plati. Šalji svima PP sa brojem računa na koji treba da ti se uplati.Ko ne plati do petka, ovde ćemo da ga :clap: javno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam skontao sta su zeznuli, ali se nadam da niko nije ostao bez kabla.OK za korigovanu cenu. Posalji br. tekuceg na PM.

Moje merenje i merenje Vesimpex-a se ne poklapa tako da ja nisam dobio 10m vec je ostalo samo 5,3m. zato sam cenu korigovao kao da je za te pare dobijeno 110 a ne 115metara kako pise na racunu. Niko nece biti uskracen za kabel. A i nisam hteo Vas komad da skracujem za 20cm tako da ste dobili 9,2m.Hifish, Zare i Machinori otisli AKS-om. Zika, Pile i Mlava idu sutra a Gustav je dogovorio drukciju isporuku. Damir je pokupio licno, Gidjga ide prevozom za vikend a ostali neka se jave
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Živorad - 3x2.5mm2 > 20m

machinori - 3x2.5mm2 > 9m

hifish - 3x2.5mm2 > 4m

neskor - 3x2.5mm2 > 6m

gidjga - 3x2.5mm2 > 5m

Damir - 3x2.5mm2 > 6m

Impuls - 3x2.5mm2 > 10m

За мене - 3х2,5мм2 > 16m (ovo je deda) 4960 dinara

pile - 3x2.5mm2 > 6m

MLAVA - 3x2.5mm2 > 6m

andrics - 3x2.5 > 10m

Nesic - 3x2.5mm2 > 7m

Zare - 3x2,5mm2 - 4m

Колега, ајде у наставку сваког од нас допиши и вредност, тј колико кошта наручена количина!

дискО_Сту

Ko ne preuzme kabel do petka ostaje bez njega. Ston moze da mi uplati kabel na tekuci racun pa cu onda da ga posaljem. Ostalima saljem AKS-om na otkupninu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pile, Zika, Mlava, Neskor dobijaju kabel u jednoj gomili prevozom najverovatnije u cetvrtak pa ako je jos nekom interesantno da proseta po Novom Beogradu, neka se javi.Jel neko zna jel Andrics u Srbiji? Da li da saljem i njegov deo?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da je prihvaćena bilo koja od mojih nekoliko ponuda da ja to dovezem u Novi Beograd, već bi bilo podeljeno ... :clap:(Samo da napomenem, da me ne shvatite pogrešno, LAPP je, meni, veoma ne-hitan, iako je moja porudžbina, ispala, najveća... Trenutno mi ne treba ni malo...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako nekome nije preterana frka,a voljan je da mi ustupi 1m, bio bih mu izuzetno zahvalan. :friends: Khm,Zivorade... :buehehe:

Ja kabl nemam (osim onog što nakupih ranije)... Ka'će, ne znamo...Mene što se tiče, nema problema da impuls otkine, od cable-a predviđenog za mene, 1m, i da Vam pošalje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja kabl nemam (osim onog što nakupih ranije)... Ka'će, ne znamo...Mene što se tiče, nema problema da impuls otkine, od cable-a predviđenog za mene, 1m, i da Vam pošalje...

Kako god,u svakom sluchaju Vam hvala.Ako je lakshe i Impulsu,a i Vama,mogao bih i lichno da pokupim taj jedan metar.Nije Chubura na kraj sveta. Pozdrav! :friends:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...