Jump to content

Lapp Kabel


DamirDj

Preporučeni Komentari

Ево најзад је стигло и моје парченце овок кабла!

На овом који ми је стигао не пише ништа, прилично је савитљив и када се ломи из кабла се чује шушкање жица.

Ово парче са конекторима је прилично круто и добро направљено.

И наравно;"Канта" !

Iskopao sam veliko parče kabla koje sam dobio direct-no od impuls-a. Uredno obeleženo i sasvim original-no, koliko ja to mogu da prepoznam. Dakle, izvor je sasvim OK.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 138
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Iskopao sam veliko parče kabla koje sam dobio direct-no od impuls-a. Uredno obeleženo i sasvim original-no, koliko ja to mogu da prepoznam. Dakle, izvor je sasvim OK.

Можда твоје парче јесте али ово моје није!А о изворима немам појма, очигледно: " Два путића".
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Можда твоје парче јесте али ово моје није!А о изворима немам појма, очигледно: " Два путића".

Mislio sam da je korisno da kažem kakav je cable iz ovog GB, ako se ne varam, koji sam ja dobio i kako sam ga dobio, zarad poređenja. Izvinjavam se ako je bilo nekorisno ili neumesno... Staraću se da se (moja) greška ne ponovi... Kao što sam se starao da ne budem posrednik u (ovom) GB... Izgleda da godine koje me krase, ponekad, budu i korisne...Piše: (jedva pročitah, ćorav)LAPP KABEL STUTTGART OLFLEX CLASSIC 110 CY 3 G 2.5 VDE N.reg 7030 ROHS(ne škripi kada se savija)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam ko sta ima od kabla. Kabel je kao sto ste obavesteni dosao u tri komada, dva kraca i jedan duzi. Vas komad je iz velikog dela jer je duzina veca. I Zika je takodje dobio iz istog dela kabel jer je uzeo vecu duzinu. Da li je Vas komad stajao negde na suncu u poslednja 3 meseca ja ne mogu da pratim. Da natpisa nema na manjim komadima bilo bi mi logicnije jer sam ih morao prati od braon siroke selotejp trake kojom su ga ulepili. Ako imate neke primedbe na kabel obratite se Vesimpex-u.

Можда твоје парче јесте али ово моје није!

Za Stona dodatak: nemojte suditi drugima prema sebi, nisu svi prevaranti.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za Stona dodatak: nemojte suditi drugima prema sebi, nisu svi prevaranti.

Ма прича је о каблу не о људима  :connie_nutzo:.Нема везе, кабл се показао као добар јер сам једно парче уградио у веш машину, има утицаја!Чини ми се да је сад веш боље опран!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Manje se kamenca nahvatalo?  :heh:

Могуће, нисам на то обратио пажњу!Хвала на идеји  :sarcastic_hand:.Него размишљао сам да ставим и на усисивач али је мало дебљи, ко зна да ли би се намотавао добро?!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Могуће, нисам на то обратио пажњу!Хвала на идеји :sarcastic_hand:.Него размишљао сам да ставим и на усисивач али је мало дебљи, ко зна да ли би се намотавао добро?!

onda ga stavi umesto creva , kad usisavas po ćoškići :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

http://www.vesimpex.rs/ nema maloprodaju.Potreban LAPP od 0,75mm2, može i sa manjim brojem žila.

Ja bih uzeo ovo po 5m od jednog i drugog pa ako jos neko hoce da uletimo u grupnu nabavku onda!1119303 ÖLFLEX CLASSIC 110 3G1,5 cena(eur): 0.491 promo: 0.44 (x5m)1119403 ÖLFLEX CLASSIC 110 3G2,5 cena(eur): 0.799 promo: 0.72 (x5m)Jel ima jos nekog zainteresovanog? :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...