Jump to content

Primare CD31 Zen Transformation


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 399
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Sta je sad to??? Ne rece da si kupio Special Edition...Vidim da imas PCM1704J :clap:

Valda cuvaju one prave da imaju za servisiranje :clap:

Rekoh ti za transport, bice da je to sve isto sranje...

PS sta ce se desiti ako 'firmvare' nije dobar? Bacio sam 80 eura ili se to moze nekako 'skarabudziti'?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam pominjao firmware - kad sam pominjao da sam u tvom cd31 probao i obican PC DVD ROM ;rekoh da rad i obicni , ali zbog razlike u firmware-u se dere ( vrti ) ko damjanov zelenko .ovo sto si ti narucio je originalan deo , tako da ne treba da lupas glavu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta je sad to??? Ne rece da si kupio Special Edition...Vidim da imas PCM1704J :clap:

Valda cuvaju one prave da imaju za servisiranje :clap:

Special Edition for Serbian Market ...Bolje je da je "K", al' ovako im bilo jeftinije za proizvodnju :hi:.

U praksi to je razlika od par decibela izmedju serija. Obzirom na konfiguraciju od 2 Daca po kanalu, pretpostavljam da je tesko da se moze cuti razlika izmedju "K" i "J" serije, naročito ako se setimo gornjeg opsega trafoa (15.000 Hz):hi:

:hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zahvaljujem!!!Upravo si obezbedio limunsku travu za iducih 25 godina :friends: I rasad.I evo ti ovo :) I nemoj da se ljutish :buehehe: PS Pozz iz Bosne.PS PS Mike se ljuti sto smo mu razbucali CDMali hint: HD760, PCM1702K, HDCD (PM100?)...Jako lose ocenjen...zasto imam filing da bi propevao sa trafoima?Jos da je 50 ojra...o'ma bi ga kupio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

SLobo - Igor kaze da je njegov Primare bolji , zato sto ima skuplje DAC-ove Postavljena slika

( al' zato on hoce da farba poklopac njegovog u klavir lak crno - ne bi li se bolje videla prasina ....... ) Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...