Jump to content

Eksperti za racunare...


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 9 months later...

ja sam slik'o , a moja baba je ona do sipija - mudro gleda u daljinu :buehehe:

Do Sipija sam ja. Svi gledaju u šeme i "razumeju" o čemu se radi, a ja razmišljam kako ću da stavim DC-block i da im sve... test-iram... Sipi se smeje (od muke) jer zna šta ga čeka...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Do Sipija sam ja. Svi gledaju u šeme i "razumeju" o čemu se radi, a ja razmišljam kako ću da stavim DC-block i da im sve... test-iram... Sipi se smeje (od muke) jer zna šta ga čeka...

Ако Нови Београд остане без струје, знаћу ко је крив!!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ej, eksperti, muci me problem.U poslednjih nekoliko dana mi komp usred rada rikne kada sam na internetu, pojavi se plavi ekran i javi neku gresku ali se odmah ugasi tako da ne vidim o cemu se radi. Kada ga restartujem, odmah proradi, digne sistem i kada podignem google chrome, on se vrati na sajt gde je riknuo.Sta je pred smrt - pendzers?, maticna?, hard?, napajanje?... :confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prasina je prvo sto se proverava u ove danezatim reseating svih karticaako to ne pomogne - onda znas i sam - supstitucija pokaze kvar prvo napajanje , onda memorija , onda hard onda ploca ali pre svih supstitucija - linux live , da se uveris da ne crkava zbog software-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nevezano... Juče sam nešto spremao komp u firmi i gledam, nema ništa na njemu posebno (na sistemskoj particiji) a svega 10% prazno. Ajd, rekoh da malo pogledam... Možda ima viška aplikacija i odem u kontrol panel za deinstalaciju programa... Google Chrome je natamburao sebe kao da ima 2G zauzeća na hardu. Odlično, ideš u finu. Odem i pogledam, stvarno, Chrome se nakeširao 2GB podataka koji nikome ne trebaju. Mrš bre! Mogao sam i da ispraznim keš, ali nisam našao opciju koja bi odista ispraznila višak. Onda sam deinstalirao program i sada ima mesta da se kolo pleše. Firefox, kakav god da je, bolji je od Chrometa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvao sam servis i izlozio problem. Dijagnoza - napajanje. Doneo sam drugo napajanje, radio dva dana ok, a onda, nicim izazvan opet se ugasio i ostavio pruku tipaGreska blablablablabla i komp je ugasen da se ne bi desilo ostecenje hardvera. Ako prvi put vidite ovu poruku, restartujte komp, a ako se dogadjalo i ranije, provetite nedavno instaliran hardver i softver bla bla bla.Restartovao sam ga i pokusao da skeniram sa NOD32. Ugasio se posle 10 sec. Pokusao ponovo. Opet se ugasio posle 10 sec skeniranja.Onda aktivirao Avast. Dva sata rada i nema virusa. Onda dva puta skenirao NODijem. Nema virusa i komp se ne gasi.Nisam nervozan. Smiren sam. Potpuno sam kul. Ali ipak me kopka PA KOJ MU JE MOJ?! :crazyrocker: :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvao sam servis i izlozio problem. Dijagnoza - napajanje. Doneo sam drugo napajanje, radio dva dana ok, a onda, nicim izazvan opet se ugasio i ostavio pruku tipaGreska blablablablabla i komp je ugasen da se ne bi desilo ostecenje hardvera. Ako prvi put vidite ovu poruku, restartujte komp, a ako se dogadjalo i ranije, provetite nedavno instaliran hardver i softver bla bla bla.Restartovao sam ga i pokusao da skeniram sa NOD32. Ugasio se posle 10 sec. Pokusao ponovo. Opet se ugasio posle 10 sec skeniranja.Onda aktivirao Avast. Dva sata rada i nema virusa. Onda dva puta skenirao NODijem. Nema virusa i komp se ne gasi.Nisam nervozan. Smiren sam. Potpuno sam kul. Ali ipak me kopka PA KOJ MU JE MOJ?! :crazyrocker: :crazyrocker:

Jel mnogo matora masina?Jel si instalirao nesto novo od hardvera?Koji je operativni sistem?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

deinstaliraj i avast i nodinstaliraj KAV 8.0.0.506javi se na PM za posteno placeni kljuc :Viannen_loungelizard: , kao i za krace uputstvo za setovanjene bi bilo zgoreg da masinu izmaltretiras sa bar nekim live linuxom - da se stvarno uveris da je softwer u pitanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skini cooler sa CPU, očisti staru pastu (koja je sada verovatno u čvrstom stanju), stavi novu, u tankom sloju. Verovatno se CPU pregreva i da ne bi isti crko, ploča reaguje i ugasi sistem. Zato i vidiš BSOD samo na trenutak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...