Jump to content

Jagnje u vučjoj koži


sir Oliver

Preporučeni Komentari

Digitalni izlazi sa CD romova su TTL (+5V) nivoa pogledati standarde za spdifi to je jedan od osnovnih razloga zbog cega se neispravno upotrebljavajudrugi je da daju slabije rezultate kada su u kompjuteru(noisy napajanje i okruzenje se prenosi preko digi gnd na dac sistem iza...)pod dva tesko je naci modee sa externim kontrolama i daljinskim(svojevremeno pre skoro 10g sam imao Creative player i slusao sam ga stand alone sa posebnim napajanjemimao je i daljinski...)radio je bolje od skoro svih playera....Malo je samo bio bucniji koliko se secam?. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ne zamajavaj se sa tim...to su u sustini samo cd playeristara prica vazi i za CD romovenece da citaju, ne rade vratanca, zapinje zubcanikisteglio se gumeni kajisprljav laser, pokvarena mehanikastalno neki problemishit ko shit bez obzira na $$$ :crazyrocker:nije vredno truda a ako bas hoces napravi samo dobro napajanje za taj sto vec ima komandepa onda recimo galvanski odvoji (1:1 transformator HF i prilagodi spdif (Pi-network) a ne simple divideri to je toimaces i dalje bolji od 95% bilo kojih playerapa sta ce ti vise od ta dva dugmeta....BTWstari NEC externi CD romovi su jako jako dobri cak imaju i SPDIF ali su SCSI i malo su masivniji,i retki su mada 100% rade...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ipak vino se pravi od grozdja... :character13: Po mom misljenju, a i direktnom diy iskustvu(a uopste mi nije jasno kako?)najbolje od svih optickih-obrtaljki, a uporedjivani i sa 10K$zvucishiga clonei nisam jedini koji ima takvu impresiju :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam i NEC zgazi ( SCSI) :Viannen_loungelizard:MA uopste nisam nesto zapeo za taj CD ROM projekat uz sve ove CD playere koje imam, nego mi crv ne da mira zbog onog Unisona. Kad su mogli oni da stave ASUS i lampe, pa mgu i ja to isto da probam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad su mogli oni da stave ASUS i lampe, pa mgu i ja to isto da probam.

Probaj. Obavezno. :bomb: Ipak, postoji mogućnost da oni malo više znaju o toj materiji. :rofl: P.S. Da li je neko seća crtanog sa Duškom Dugouškom i cirkuskim medvedom Brunom? I čuvene rečenice: "Što možeš ti, može i Bruno".
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ovako .Resava sve tvoje proleme sa programiranjem PIC MCU. A za druge probelme ne znam i ne mogu da ti pomognem.Programator imam ali ,cena ponyprog programatora na demo stampi je manja nego postarina do Beograda i nazad, a moze da ti zatreba ponovo .I jedno pitanje KOJI VAM JE KURAC OVIH DANA , svi se nesto vredjate ko da vam je srce na kraj dupeta ??????

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I jedno pitanje KOJI VAM JE KURAC OVIH DANA , svi se nesto vredjate ko da vam je srce na kraj dupeta ??????

Ha ha, gledajući sa strane nije samo ovih dana, ima već neko vrijeme. :sarcastic_hand: Što se tiče programatora, ako je baš komšija hajde, ali to je toliko sitno za napraviti da se ne bi čovjek heklao sa slanjem i čekanjem programiranog mcu.Može li se vidjeti taj projekat s PIC-em?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...