Jump to content

Danley THSPUD


grone

Preporučeni Komentari

Napravio sam ranije prije 2-3 god Danley DTS-10 "clone" origigi je ovaj:

WWW.DANLEYSOUNDLABS.COM

The DTS10 theater subwoofer is the ideal subwoofer for home theatre and cinema use with a powerful low end sound.

Pratio sam temu u AVS forumu ima i na drugim forumima:

https://www.avsforum.com/threads/danley-dts-10-super-spud-diy-kit.1189404/

Ispostavilo da Alpine R2-W12D4 drivers  2 komada rade bolje nego ono sto Danley koristio custom Eminence koje ne moze se kupiti.

Sve to lepo i jeftino uradio jos ga koristim zavisi sta slusam gledam.

Posto imam dosta PWR amps na njega je povezano 2500w crown xls2501 na bridge modu.

Kao taped horn ima oko 7m lavirint unutra, znam da sam stavio negde ovde u forumu...

ide veoma nisko oko 15 Hz sa dosta Spl, rezano je na 60Hz, podesen je aktivno sa time delay i PEQ dosta sam se bavio stime.

Vise se to primecuje u filmovima na dobar source i ne smeta uopte u muzici.

U toku svega toga sam primetio da Danley ima manji model THSPUD koji isto moze se klonirati sa isto tako Alpine SWR-843D

Origigi je ovaj:  

WWW.DANLEYSOUNDLABS.COM

The THSPUD subwoofer is ideal for a home theater and is a great way to bring Danley Sound Labs products into your home.

Ima dosta oko Clone toga:

COMMUNITY.KLIPSCH.COM

So I decided to start a actual build thread on the THSPUD clones I will be building, instead of hijacking the thread I have on plywood. Now I am going to be lazy and copy what I wrote on another thread. First if this isnt allowed then I apologize in advance, and please delete it. If not, then enj...

Danas su stigli i nisam hteo temu da stavim u "novo pristigle skalamerije" da bude tema ovde.

IMG_6700.thumb.jpg.4f4e849e740b5c4bb85b0553732ff310.jpg

Nastavak sledi ubrzo...

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...