Jump to content

Kako otvoriti Topping E30II?


asimze

Preporučeni Komentari

pre 3 časa, NIXIE reče

Taj dak ima Xmos čip na USB ulazu, samo on troši blizu 400mA. Znači 1A ili više da bude napajanje. Ja bih za to uzeo neki TO220 regulator a vi kako oćete. :D

@NIXIE za početak imam onaj francuski ispravljač koji sam koristio za D10s. Isti je koristio i Mika. pa dok se malo preslušamo idemo dalje. Prvo moram promjeniti USB konektor, imam jedan odličan. Na carinu je stigao i Atlasov Element USB kabal.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koji to beše ispravljač? Jedan Mikin je otkazao i izbacio 16V na izlazu umesto 5V. Studer valjda. To spaljuje dak trenutno. Nisam ni uspeo da utvrdim šta je. Našao sam jedan prekid na PCB ali ima još nešto. Nije mi interesantan, bacio sam ga u fijoku i skidam delove kad zatreba za nešto drugo. Ako je to taj bolje ga zaboravi. Sve na PCB je ispravno a on ne radi. Znači da sama PCB ima negde neki problem. Mrzi me da se mlatim sa tim.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

LM1117T je 800mA regulator, trebalo bi da je dovoljno.  Ima fiksni i podešavajući tip, ja bih uzeo fiksni 5.0V (LM1117T-5.0). Vrlo jednostavna šema, sekundar 7 ili 8V AC i barem 1,5A, grec sa šotki diodama 3A, 4x4700uF 25V u CRC konfiguraciji. Alternativa bi bila onaj Kineski regulator sa LT1963, tražiti 5V, tu ima i hladnjak  samo treba dodati termo paste malo. Taj je 1,5A.

WWW.EBAY.COM

Find many great new & used options and get the best deals for LT1963 Low Noise Single Linear Power Supply Module AC12V to 5V 3.3V 2.5V 1.2V at the best online prices at eBay! Free shipping for many products!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...