Jump to content

EV ES 3315


Fly carpenter

Preporučeni Komentari

Pozdrav ljudi! Da li je neko čuo ili bar ima neke informacije vezane za ove razglasne kutije? Četiri kutije su u ponudi,koristile bi za ozvučenje lokala i za žive svirke. Uz njih ide i Dynacord mikseta. Cena za sve je 1300 €.,prvi vlasnik i po njegovim rečima je sve u mint stanju,ima i račune, svojevremeno plaćeno 13000 dm. Voleo bih da znam o čemu se radi pre nego što pazarim😁. Hvala unapred!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Popravljavo sam nekada davno jednu aktivnu mixetu koja je terala dve takve EV kutije od skolskog razglasa , zvuk iz tih kutija je bio odlican, vrlo dinamican i ujedno bistar bez puno izoblicenja , a i nije im trebalo puno snage iz pojacala da se pokrenu , mislim da po jednoj takvoj zv. kutiji 100 - 150 W iz pojacala je sasvim dovoljno ,

ako je sa tim EV kutijama sve OK kao i sa tom mixetom , kupuj .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Jedan kompletan zvučnik. Zvuk je izuzetan čak i preko miksete ali mislim da bi bio još bolji sa dobrim preampom i snagašem. Ionako sam planirao prodaju miksete koja je bila deo paketa prilikom kupovine ali mi je nepotrebna za ozvuku lokala . Nadam se da ćeš uskoro i sam da ih čuješ:guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...